Založ si blog

Vďaka kauze „Kiska“ stúpajú Marianovi Kotlebovi preferencie priam geometrickým radom!

A je to tu! Marian Kotleba, líder strany  Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko, sa v súčasnosti určite náramne teší, pretože najväčší profit z momentálnej a silno medializovanej kauzy okolo podvodníckej minulosti prezidenta Kisku, získava práve on a jeho strana ĽSNS!

Kauza „Kiska“ narástla do obludných rozmerov a získala status „zástupnej témy dokonalého prekrytia“ práve preto, že sa jedná o doslova podvodnícku minulosť nášho súčasného prezidenta, ktorý nielenže úmyselne neodvádzal dane, ale úmyselne a cielene chcel obalamútiť štát aj na vratkách DPH rádovo v miliónoch Korún slovenských, čím sa zaradil do jedného šiku k Bašternákovi, Kočnerovi a ďalším podvodníkom a zlodejom, ktorí budú v budúcom, právne neoblomnom usporiadaní Slovenska postavení pred zákon a braní k plnej zodpovednosti!

Ak ku tomu pripočítame prezidentovo terajšie zatĺkanie a balamutenie národa i odborníkov, že nič vážne predsa neurobil a naopak, zverejnenie týchto informácií prirovnal k mafiánskym praktikám, tak z uvedeného je zrejmé, že to, čo Kisku najviac trápi, nie sú jeho podvodnícke úmysly a aktivity v minulosti, ale skutočnosť, že na verejnosť unikli informácie o týchto jeho zažitých zlodejských praktikách.

Tu si hneď všimnime význam slova „zažitý“. V prípade p. Kisku sa doslova a do písmena jedá o zažitosť, inak povedané až o „nasiaknutosť do krvi“ takých myšlienkových pochodov a úmyslov, ktoré už od jeho ranného veku a mladosti považoval za plne legitímne – získať a profitovať z každej jeho činnosti čo najviac, či už finančne alebo osobnostne a to bezohľadu na okolnosti a ľudí, ktorých by to mohlo poškodiť.

V tomto balansovaní na hrane zákona sa vyšvihol až do vysokých kruhov oligarchických skupín, kde získava duševne mentálnu potravu pre čiastočné uspokojenie svojho ega.

Ani súčasné „prezidentovanie“ však nemôže celkom naplniť tieto jeho chúťky, pretože jeho vízie majú oveľa väčšie rozmery – jeho záujmom je postupne ničiť a zničiť našu Slovenskú identitu, ba čo viac, stojí v zástupoch tých, čo sa už desaťročia snažia systematiicky narúšať a ničiť Slovanskú kultúru.

Preto je prezident Kiska priam posadnutý zničením Ruska a neustálym jeho špinením a očierňovaním, že Rusko je agresor a náš úhlavný nepriateľ, ktorého treba zničiť.

Toto všetko sa v jeho, už dávno zapredanej duši, deje z jednoduchého dôvodu – Slovan je silný patriot, kultúrne, mravne a spoločensky vzdelaný človek, u ktorého je zdravá rodina a čistá viera v Boha tým jediným zmyslom života.

Takýto človek sa stáva vedomým seba samého, nieje manipulovateľný a ovládateľný a preto aj z pohľadu „elít“ tejto planéty, ktoré majú za cieľ nastoliť na Zemi totálnu svetovládu, je najnebezpečnejším protivníkom v dosiahnutí ich chorých cieľov.

Preto sa už desaťročia dejú na Zemi snahy pre systematické zlikvidovanie bielej rasy, predovšetkým východnej Slovanskej kultúry, pretože „biely západ“, ako sa ukázalo, nekládol v postupnosti zvrátených snáh týchto elít takmer žiadnu prekážku.

V tejto súvislosti si mnohí určite dobre pamätáte na zákulisné vyjadrenia napr. Karla Gotta, ktorý na svojích cestách po celej zemeguli ešte za éry bývalého režimu „vozil“ zaručene pravé informácie o tom, čo chystajú elity sveta s touto planétou a ľudstvom. Veľa jeho známych ako i prívržencov svojho času tomuto nevenovalo pozornosť, no dnes pán Gott len nechápavo krúti hlavou, ako sa to týmto elitám v Európe darí v súčasnosti bravúrne zvládať. A to aj kvôli takým zapredaným dušiam, ako je náš „pán prezident“ Kiska.

Tu je jasný príklad toho, ako je nebezpečné, keď sa k vládnutiu a k moci dostane človek len skrze peniaze a nie skrze hodnoty jeho charakteru, ako i odborné znalosti, ktoré majú byť preskúmavané ešte skôr, než by sa človek vo svojej ľahkovážnosti opovážil dať svoj hlas takémuto vyvrheľovi spoločnosti.

Ale späť k téme. Fico sa predčasne teší, že unikli /na jeho pokyn/, tieto rukolapné dôkazy o nekalých úmysloch p. Kisku z minulosti a dokonca ďalšie ešte uniknú, čím v súhre s ukončením práve prebiehajúceho šetrenia financovania prezidentskej kampane možno očakávať vyvodenie tvrdých dôsledkov, s citeľne špatným dopadom na Kisku samotného. Ide len o to, či ho súčasná ficovláda potopí úplne, alebo ho podržia.

Pravdepodobne ho však podržia, pretože týmto šachovým ťahom, naplánovaným ešte pred samotným zvolením p. Kisku za prezidenta Slovenskej republiky, si ho dokonale získajú na svoju stranu. Jedná sa o politicky korektné vydieranie nemajúce obdoby, ale v súčasnej politickej pôde na Slovensku je plne účinné a fungujúce.

Pre lepšie pochopenie uvedeného sa vráťme hlbšie do minulosti. Isto si mnohí pamätáte na prezidentskú kampaň a súperenie premiéra Fica s nováčikom Kiskom o prezidentské kreslo. Pán Fico sa v prvotných diskusných reláciach silno obul do Kiskovej minulosti a dokonca následne zvolal tlačovú konferenciu, kde Kisku verejne označil za opakovaného klamára v súvislosti jeho prepojením so scientologickou cirkvou, od ktorej sa Kiskla predtým verejne dištancoval. Samozrejme že klamal, pretože Kiska je popredným predstaviteľom hierarchie tejto cirkvi, podobne ako napríklad ukrajinský prezident Petro Porošenko, Keňský prezident Uhuru Kenyatta a mnohí ďalší.

No následne, hneď v ďalšom diskusnom kole premiéra Fica s budúcim prezidentom Kiskom, došlo k veľkému zvratu. Fico úplne, doslova o 180 stupňov upustil od svojej protikiskovskej rétoriky a len nemnohí si tejto zmeny všimli.

Dôvod? Fico bol medzičasom na porade so svojimi mecenášmi upozornený, že človek s tak pochybnou minulosťou v kresle prezidenta Slovenskej republiky, sa im môže náramne hodíť, najmä ak bude hroziť prevalenie sa škandálov veľkých rozmerov.

A bingoo. V súčasnej situácii, keď hrozil doslova pád vlády, si posvietením na chudáka Kisku zachránili kožu. V skutočnosti sa však jedná o stav agónie, resp. o jeho predlžovanie, pretože tieto mediálne bubliny v skutočnosti mydlia pôdu tisíckam nových voličov už ani tak nie kráčajúcich a hľadajúcich, ale doslova kĺzajúcich sa do sféry vplyvu a sympatií p. Kotlebu.

Preto sa tento človek opäť figliarsky usmieva popod svoje fúzy, pretože hromadením káuz a s plynúcim časom si nielenže betónuje svoje postavenie na Slovensku, ale dáva si aj reálne vyhliadky na vzostup jeho strany.

Aj z tohoto dôvodu budú mať najbližšie voľby na Slovensku šokujúci výsledok nielen v rámci Slovenska, ale aj v rámci celej Európskej únie!

Pán Fico teda hrá momentálne veľké divadlo s p. Kiskom a na jeho účet samozrejme, čím v tejto zástupnej téme vytesňuje do toho najmenšieho mediálneho pixelu svoj obrovský škandál s prevalením sa rozkradnutých zdrojov Európskej únie , určených na školstvo, vedu a výskum.

A hoci sa túto tému podarilo Ficovi zahladiť ešte v samom zárodku, nepodarilo sa mu to nakoniec úplne, pretože na základe varovného signálu Európskej únie a úplným pozastavením manipulácie s eurofondami, musel nepriamo p. Fico verejne priznať, že on a jeho vláda majú veľký problém. Keďže následná komédia s Dankom a čiastočným povalením vlády tiež nesplnila svoju úlohu, v strategickom pláne udržateľnosti moci Fico vytiahol iný kaliber – od hádzania petárd prešiel a rovno odistil ručný granát a ten vybuchol rovno pod stoličkou nášho pána prezidenta.

V prípade p prezidenta sa teda jedná o podvodníka a chudáka v jednej osobe, no u p. Fica možno hovoriť ako o ostrieľanom politikovi, ktorý si chce svoju moc udržať absolútne za každú cenu. Kým p. Danko je korunovaný kapitán, tak pán Fico je v tomto ponímaní už superhrdina a nadčlovek, ktorý ani v náznaku nemá v pláne opustiť svoje teplé miestočko, v ktorom ho tak baví hovieť si, kradnúť, podvádzať a manipulovať.

V dôvere preto čakajme, aké kroky podnikne v súvislosti s jeho vymysleným Jadrom, resp. aké zmeny má v pláne s prepisovaním našej ústavy. Podľa jeho slov poskočíme vraj o 10 rokov, no nešpecifikoval, či bližšie k priepasti, alebo niekde až na obežnú dráhu okolo Zeme, keď mu toto jeho schizofrenické a vysnívané jadro buchne priamo v rukách. Vyčkajme času ako hus klasu, hovorí naša stará múdrosť.

V tehto chvíli teda možno právom povedať, že slovenský volič právom a húfne rezignoval nielen na vládnuce strany, opozíciu i tzv. štandartné politické strany, ale i na celkový politický systém, ktorý je očividne špatne nastavený, pretože rovnaké zákony pre jedných platia, ale pre druhých nie. Kým na jednej strane pošlú človeka za trošku ovocia, vína a deravý groš na dva roky do väzenia, na strane druhej ukradnuté miliardy nielen v kauze eurofondy nikomu nevadia.

Arogancia moci a bezrpávie na absolútnom vrchole!

Pán Kotleba, ste šťastný človek politik, pretože ani nepotrebujete mať zriadené a platené oddelenie propagandy, pre šírenie svojej popularity, dobrých myšlienok a politických snáh, pretože toto Vám a vo vlastnej réžii plne zabezpečujú súčasné vládne špičky.

Pripravujte sa teda na vládnutie, súčasná ficovláda Vám ho umožní ešte skôr, než ste ako strana sami čakali!

A my radoví občania, účinne aktívne sledujme, ako a kedy toto divadlo našich politikov skončí.

 

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Skutočná PRAVDA o Ježišovom zmŕtvychvstaní, alebo cirkevné dogmy, ako pasca pre povrchných veriacich.

27.05.2018

Otázka: V článkoch veľa píšete a poukazujete na „mŕtvu vieru“. Úprimne veriaci človek v Ježiša Krista si nevie tento pojem dosť dobre predstaviť. Tiež ma zaujíma odpoveď na otázku, viac »

Marakéš! Zánik kresťanstva na Slovensku!

24.05.2018

MARAKÉŠ! Touto deklaráciou sme vraj ohrození! Máme sa zomknúť a uchrániť tradičné hodnoty, tradičnú rodinu a naše kresťanské korene! Ale pekne poporiadku - hovorí niekomu niečo Karma? viac »

Muž telefón telefonát mobil volanie

Volanie naspäť vás môže vyjsť draho

17.06.2018 20:00

Podvodníkom sa darí nachytať ľudí a vytiahnuť tak z ich vreciek eurá navyše. Stačí, že majú na mobile neprijatý hovor z neznámeho čísla a zavolajú naspäť.

zeman

Zeman prijme aj Pocheho, ktorého pre postoj k migrácii nechce za šéfa diplomacie

17.06.2018 18:01

ČSSD na nominácii Pocheho stále trvá. Vládu s ním by nepodporili ani komunisti, čím vraj prekvapili šéfa ČSSD Hamáčka. Ten o takejto podmienke doteraz nepočul.

poplatok, poplatky, euro, eurá, peniaze, vklady, hypotéka, úver, vklad

Návrat od eura ku korune by bol drahý a bolestný

17.06.2018 17:01

Proces návratu k pôvodnej mene by bol pre ekonomiku krajiny nákladný a bolestivý. Zhodujú sa na tom ekonomickí analytici.

František Imrecze

Finančná správa odhalila historicky najväčšiu nelegálnu výrobňu cigariet

17.06.2018 16:09, aktualizované: 17:52

V Revúcej bolo počas zásahu zaistených 10,5 milióna kusov falzifikátov cigariet známej značky a šesť ton tabakovej suroviny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 84
Celková čítanosť: 492413x
Priemerná čítanosť článkov: 5862x

Autor blogu

Kategórie