Založ si blog

Vianočný vinš PREZIDENTOVI!

Pán „prezident“, veľmi ubližujete Slovensku a jeho poctivým občanom!
Nebudeme tu vymenúvať konkrétnosti, väčšina národa má ujasnené, koľko zla ste tu na Slovensku a na Slovákoch už napáchali!
Ale o inom bude reč.
Mňa by zaujámalo, či necítite rozpor v tom, čo práve robíte?! Načo zdobíte vianočný stromček, keď neveríte v Pána Ježiša?? Americké Vianoce na Slovensku nechceme!
A navyše, tých pár prívržencov, ktorí Vás ešte stále slepo nasledujú, budete raz musieť oslobodiť od Vašich falošných úmyslov a činov, od klamstiev a podvodov, ktorými ste ich spútali a ktoré tak škodia Slovensku!
Vy nemáte ani len elementárne národné povedomie, ani zdravý patriotizmus v sebe! Preto bez mihnutia oka páchate na Slovákoch doslova vlastizradné skutky, zneužívaním svojho momentálneho postavenia!
Len kde sa ukryjete pred Božou Spravodlivosťou, keď dôjde na lámanie chleba?? Ani obežná dráha Zeme Vás pred Ňou neuchráni!
„Pán“ prezident Kiska, zabúdate ešte na jednu veľmi dôležitú skutočnosť, pri tejto Vašej nehanebnej činnosti – Luciferov prisluhovač a Váš najlepší kámoš a vzor SOROŠ, si môže násilím kúpiť hoci aj celé Slovensko, ale nikdy si nekúpi alebo nepodplatí Božiu Spravodlivosť!
Berte toto ako varovanie pre Vás v čase, keď ešte môžete upustiť od Vašej špatnej cesty v prípade Vášho pomýleného „prezidentovania“!
Mojím prezidentom síce nie ste a ani nikdy nebudete, ale cez to všetko som povinný upovedomiť Vás takouto verejnou formou pred následkami Vášho podvodného a vlastizradného „prezidentovania“!
Ako človek ste síce veľmi špatného charakteru, ale každý má dostať právo a šancu na zmenu k lepšiemu.
A vedzte, že takéhoto ľudsky korektného napomenutia a rady sa Vám už viac nedostane!
Berte preto toto ako snahu pomôcť a moju osobnú povinnosť a zodpovednosť voči tým, ktorí Vaše skutočné úmysly ešte neodhalili a ktorým v tak veľkej zaslepenosti svojho ega ubližujete!
Spamätajte sa konečne pán KISKA, kým je ešte čas!! Lebo Božie Mlyny už nemelú pomaly, ale oveľa rýchlejšie, ako kedykoľvek v minulosti!
A ste práve teraz, v tejto chvíli dôsledne o tomto oboznámený!
Kormidlo Vášho osudu máte ODTERAZ vo svojích rukách! Ak ho i naďalej budete strhávať do priepasti, žiadam Vás a varujem pred neúplatnou Božou Spravodlivosťou, aby ste z tohoto Vášho zlého počínania vynechali Slovensko a všetkých slušných Slovákov v ňom!
Želám Vám a prajem Spravodlivosť!
 Poznámka: Že „trafené husi /prezidentove ovce/, budú v komentároch pod blogom gágať“,
je viac ako pravdepodobné…i tak šťastné a veselé!

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

23.06.2018

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi! Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

kamenický

Kamenický: Koalícia je na zmene voľby ústavných sudcov dohodnutá

21.10.2018 13:53

Podľa poslanca Smeru je teraz na rade opozícia.

Mäso, obchod, nákup, reťazec

O odvode pre reťazce sa ešte diskutuje, podľa SNS je panika zbytočná

21.10.2018 13:43

Zákon o osobitnom odvode je ešte predmetom diskusie, takže je zbytočné robiť paniku, zdôraznil šéf poslaneckého klubu SNS Tibor Bernaťák.

Belgicko EÚ summit Británia brexit

Kybernetický útok prišiel od 'veľkých mocností', Rusko ale Pellegrini nemenoval

21.10.2018 13:20

Premiér k sankciám EÚ voči Rusku uviedol, že "rozhodnutie EÚ rešpektujeme. Na druhej strane musím povedať, že na Slovensku sme ich reálne pocítili."

Polícia, policajti, Taliansko, Miláno

Taliani chytili vplyvného člena 'Ndranghety

21.10.2018 12:38

Matteo Salvini v reakcii na dolapenie Morganteho uviedol, že takí zločinci by mali "hniť vo väzení".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 515908x
Priemerná čítanosť článkov: 5999x

Autor blogu

Kategórie