Založ si blog

Vianočný vinš PREZIDENTOVI!

Pán „prezident“, veľmi ubližujete Slovensku a jeho poctivým občanom!
Nebudeme tu vymenúvať konkrétnosti, väčšina národa má ujasnené, koľko zla ste tu na Slovensku a na Slovákoch už napáchali!
Ale o inom bude reč.
Mňa by zaujámalo, či necítite rozpor v tom, čo práve robíte?! Načo zdobíte vianočný stromček, keď neveríte v Pána Ježiša?? Americké Vianoce na Slovensku nechceme!
A navyše, tých pár prívržencov, ktorí Vás ešte stále slepo nasledujú, budete raz musieť oslobodiť od Vašich falošných úmyslov a činov, od klamstiev a podvodov, ktorými ste ich spútali a ktoré tak škodia Slovensku!
Vy nemáte ani len elementárne národné povedomie, ani zdravý patriotizmus v sebe! Preto bez mihnutia oka páchate na Slovákoch doslova vlastizradné skutky, zneužívaním svojho momentálneho postavenia!
Len kde sa ukryjete pred Božou Spravodlivosťou, keď dôjde na lámanie chleba?? Ani obežná dráha Zeme Vás pred Ňou neuchráni!
„Pán“ prezident Kiska, zabúdate ešte na jednu veľmi dôležitú skutočnosť, pri tejto Vašej nehanebnej činnosti – Luciferov prisluhovač a Váš najlepší kámoš a vzor SOROŠ, si môže násilím kúpiť hoci aj celé Slovensko, ale nikdy si nekúpi alebo nepodplatí Božiu Spravodlivosť!
Berte toto ako varovanie pre Vás v čase, keď ešte môžete upustiť od Vašej špatnej cesty v prípade Vášho pomýleného „prezidentovania“!
Mojím prezidentom síce nie ste a ani nikdy nebudete, ale cez to všetko som povinný upovedomiť Vás takouto verejnou formou pred následkami Vášho podvodného a vlastizradného „prezidentovania“!
Ako človek ste síce veľmi špatného charakteru, ale každý má dostať právo a šancu na zmenu k lepšiemu.
A vedzte, že takéhoto ľudsky korektného napomenutia a rady sa Vám už viac nedostane!
Berte preto toto ako snahu pomôcť a moju osobnú povinnosť a zodpovednosť voči tým, ktorí Vaše skutočné úmysly ešte neodhalili a ktorým v tak veľkej zaslepenosti svojho ega ubližujete!
Spamätajte sa konečne pán KISKA, kým je ešte čas!! Lebo Božie Mlyny už nemelú pomaly, ale oveľa rýchlejšie, ako kedykoľvek v minulosti!
A ste práve teraz, v tejto chvíli dôsledne o tomto oboznámený!
Kormidlo Vášho osudu máte ODTERAZ vo svojích rukách! Ak ho i naďalej budete strhávať do priepasti, žiadam Vás a varujem pred neúplatnou Božou Spravodlivosťou, aby ste z tohoto Vášho zlého počínania vynechali Slovensko a všetkých slušných Slovákov v ňom!
Želám Vám a prajem Spravodlivosť!
 Poznámka: Že „trafené husi /prezidentove ovce/, budú v komentároch pod blogom gágať“,
je viac ako pravdepodobné…i tak šťastné a veselé!

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

23.06.2018

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi! Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Heiko Maas

Maas od Trumpa očakáva aspoň "minimum spoľahlivosti" v zahraničnej politike

18.07.2018 22:26

"Je to jednoducho aj ťažké robiť politiku, keď informácia alebo fakty majú polčas rozpadu 24 hodín," uviedol nemecký šéf diplomacie.

Mychajlo Ježeľ

Ukrajinský exminister Ježeľ dostal v Bielorusku štatút utečenca

18.07.2018 21:38

Ježeľovi hrozí doma päť až osem rokov väzenia za spreneveru dvoch miliónov dolárov.

mayová

Extrémistu usvedčili z plánovania vraždy premiérky Mayovej

18.07.2018 21:11

Naa'imur Zakariyah Rahman mal v úmysle nastražiť výbušninu pred vchodom do sídla britskej premiérky na Downing Street.

trump

Kto sa v tom má vyznať? Biely dom poopravil Trumpa, ktorý sa neskôr poopravil sám

18.07.2018 20:42, aktualizované: 21:50

Americký prezident vyjadril presvedčenie, že Spojené štáty už nie sú terčom Ruskej federácie. Neskôr uviedol, že "hrozba stále existuje".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 496778x
Priemerná čítanosť článkov: 5776x

Autor blogu

Kategórie