Založ si blog

Vianočný vinš PREZIDENTOVI!

Pán „prezident“, veľmi ubližujete Slovensku a jeho poctivým občanom!
Nebudeme tu vymenúvať konkrétnosti, väčšina národa má ujasnené, koľko zla ste tu na Slovensku a na Slovákoch už napáchali!
Ale o inom bude reč.
Mňa by zaujámalo, či necítite rozpor v tom, čo práve robíte?! Načo zdobíte vianočný stromček, keď neveríte v Pána Ježiša?? Americké Vianoce na Slovensku nechceme!
A navyše, tých pár prívržencov, ktorí Vás ešte stále slepo nasledujú, budete raz musieť oslobodiť od Vašich falošných úmyslov a činov, od klamstiev a podvodov, ktorými ste ich spútali a ktoré tak škodia Slovensku!
Vy nemáte ani len elementárne národné povedomie, ani zdravý patriotizmus v sebe! Preto bez mihnutia oka páchate na Slovákoch doslova vlastizradné skutky, zneužívaním svojho momentálneho postavenia!
Len kde sa ukryjete pred Božou Spravodlivosťou, keď dôjde na lámanie chleba?? Ani obežná dráha Zeme Vás pred Ňou neuchráni!
„Pán“ prezident Kiska, zabúdate ešte na jednu veľmi dôležitú skutočnosť, pri tejto Vašej nehanebnej činnosti – Luciferov prisluhovač a Váš najlepší kámoš a vzor SOROŠ, si môže násilím kúpiť hoci aj celé Slovensko, ale nikdy si nekúpi alebo nepodplatí Božiu Spravodlivosť!
Berte toto ako varovanie pre Vás v čase, keď ešte môžete upustiť od Vašej špatnej cesty v prípade Vášho pomýleného „prezidentovania“!
Mojím prezidentom síce nie ste a ani nikdy nebudete, ale cez to všetko som povinný upovedomiť Vás takouto verejnou formou pred následkami Vášho podvodného a vlastizradného „prezidentovania“!
Ako človek ste síce veľmi špatného charakteru, ale každý má dostať právo a šancu na zmenu k lepšiemu.
A vedzte, že takéhoto ľudsky korektného napomenutia a rady sa Vám už viac nedostane!
Berte preto toto ako snahu pomôcť a moju osobnú povinnosť a zodpovednosť voči tým, ktorí Vaše skutočné úmysly ešte neodhalili a ktorým v tak veľkej zaslepenosti svojho ega ubližujete!
Spamätajte sa konečne pán KISKA, kým je ešte čas!! Lebo Božie Mlyny už nemelú pomaly, ale oveľa rýchlejšie, ako kedykoľvek v minulosti!
A ste práve teraz, v tejto chvíli dôsledne o tomto oboznámený!
Kormidlo Vášho osudu máte ODTERAZ vo svojích rukách! Ak ho i naďalej budete strhávať do priepasti, žiadam Vás a varujem pred neúplatnou Božou Spravodlivosťou, aby ste z tohoto Vášho zlého počínania vynechali Slovensko a všetkých slušných Slovákov v ňom!
Želám Vám a prajem Spravodlivosť!
 Poznámka: Že „trafené husi /prezidentove ovce/, budú v komentároch pod blogom gágať“,
je viac ako pravdepodobné…i tak šťastné a veselé!

Únik informácií! Kaliňákov odkaz Slovákom: „OVCE PLAŤTE! Naše jachty a vily potrebujú údržbu! „

19.01.2018

Unikli ďalšie závažné informácie z prostredia Kaliňákovho rezortu! Ich obsah v podaní v žargónovom slovníku znie: "Ovce plaťte, naše vily a jachty potrebujú novú údržbu!" Pre znalých viac »

Fico a Kiska dosť rafinovaným spôsobom kŕmia SLOVÁKOV vzájomným sporom, aby ich ODVIEDLI od skutočných problémov prítomnosti!

15.01.2018

Ľudia, toto je už fraška, úmyselná šachová hra mocných, aby zamestnali pozornosť ľudí na Slovensku a odpútali ich tak od skutočných problémov! Kiska mal byť podľa Ústavy SR, podľa práva viac »

Varovný a zároveň prorocký odkaz z Česka pre Fica a Slovákov – „Slovensko bude prijímať migrantov! „

12.01.2018

"Neexistuje zotrvanie v Európskej únii, bez prijímania migrantov! Slovensko bude definitívne súčasťou novej Európy! Slovenská politická elita sa rozhodla, že sa chce viac integrovať do projektu viac »

Syria, aleppo

SÝRIA: Pri ostreľovaní Damasku zahynulo 5 ľudí

22.01.2018 17:03

Pri útoku povstalcov utrpelo zranenia viac ako osem osôb.

Alexej Navaľnyj

Ruský súd nariadil zavretie Navaľného nadácie

22.01.2018 16:56

Aktivista a jeho podporovatelia využívali nadáciu na prenajímanie priestorov a vyplácanie platov zamestnancov centrály jeho kampane.

svadba, mladomanželia, pár, sobáš, nevesta, ženích, fotenie, dážď, fotograf,

Dve Slovenky v Rakúsku chceli prinútiť vydať sa za Indov

22.01.2018 16:38

Policajná hliadka v Linzi naďabila na Slovenku, ktorá informovala, že Ind ju vylákal do Rakúska pod zámienkou práce a mala sa tam náhle vydať za jeho krajana.

Policajné auto

V Petržalke sa strieľalo. Muž najprv strelil ženu do hlavy, potom zbraň obrátil proti sebe

22.01.2018 16:16, aktualizované: 16:57

Aktualizujeme Policajti vyšetrujú okolností smrti dvoch ľudí, ktorých telá boli nájdené popoludní v bytovom dome na Rovniankovej ulici v bratislavskej Petržalke.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 70
Celková čítanosť: 431986x
Priemerná čítanosť článkov: 6171x

Autor blogu

Kategórie