Založ si blog

Vianočný vinš PREZIDENTOVI!

Pán „prezident“, veľmi ubližujete Slovensku a jeho poctivým občanom!
Nebudeme tu vymenúvať konkrétnosti, väčšina národa má ujasnené, koľko zla ste tu na Slovensku a na Slovákoch už napáchali!
Ale o inom bude reč.
Mňa by zaujámalo, či necítite rozpor v tom, čo práve robíte?! Načo zdobíte vianočný stromček, keď neveríte v Pána Ježiša?? Americké Vianoce na Slovensku nechceme!
A navyše, tých pár prívržencov, ktorí Vás ešte stále slepo nasledujú, budete raz musieť oslobodiť od Vašich falošných úmyslov a činov, od klamstiev a podvodov, ktorými ste ich spútali a ktoré tak škodia Slovensku!
Vy nemáte ani len elementárne národné povedomie, ani zdravý patriotizmus v sebe! Preto bez mihnutia oka páchate na Slovákoch doslova vlastizradné skutky, zneužívaním svojho momentálneho postavenia!
Len kde sa ukryjete pred Božou Spravodlivosťou, keď dôjde na lámanie chleba?? Ani obežná dráha Zeme Vás pred Ňou neuchráni!
„Pán“ prezident Kiska, zabúdate ešte na jednu veľmi dôležitú skutočnosť, pri tejto Vašej nehanebnej činnosti – Luciferov prisluhovač a Váš najlepší kámoš a vzor SOROŠ, si môže násilím kúpiť hoci aj celé Slovensko, ale nikdy si nekúpi alebo nepodplatí Božiu Spravodlivosť!
Berte toto ako varovanie pre Vás v čase, keď ešte môžete upustiť od Vašej špatnej cesty v prípade Vášho pomýleného „prezidentovania“!
Mojím prezidentom síce nie ste a ani nikdy nebudete, ale cez to všetko som povinný upovedomiť Vás takouto verejnou formou pred následkami Vášho podvodného a vlastizradného „prezidentovania“!
Ako človek ste síce veľmi špatného charakteru, ale každý má dostať právo a šancu na zmenu k lepšiemu.
A vedzte, že takéhoto ľudsky korektného napomenutia a rady sa Vám už viac nedostane!
Berte preto toto ako snahu pomôcť a moju osobnú povinnosť a zodpovednosť voči tým, ktorí Vaše skutočné úmysly ešte neodhalili a ktorým v tak veľkej zaslepenosti svojho ega ubližujete!
Spamätajte sa konečne pán KISKA, kým je ešte čas!! Lebo Božie Mlyny už nemelú pomaly, ale oveľa rýchlejšie, ako kedykoľvek v minulosti!
A ste práve teraz, v tejto chvíli dôsledne o tomto oboznámený!
Kormidlo Vášho osudu máte ODTERAZ vo svojích rukách! Ak ho i naďalej budete strhávať do priepasti, žiadam Vás a varujem pred neúplatnou Božou Spravodlivosťou, aby ste z tohoto Vášho zlého počínania vynechali Slovensko a všetkých slušných Slovákov v ňom!
Želám Vám a prajem Spravodlivosť!
 Poznámka: Že „trafené husi /prezidentove ovce/, budú v komentároch pod blogom gágať“,
je viac ako pravdepodobné…i tak šťastné a veselé!

Apokalypsa sveta

16.04.2018

Z článku: "To neuveriteľné „zrýchlenie času“, ostrý boj temných „síl západu“, proti ako tak sa držiacim svetlejším „silám východu“, kedy dokonca hrozí i jadrová záhuba celej viac »

Ako FUNGUJE politická i policajná MAFIA na Slovensku!

14.03.2018

Najskôr zadržali Vadalu "pro forma", aby ľuďom zalepili oči a zapchali ústa. Po krátkom divadle ho prepustili, lebo "skutok sa nestal", pretože polícia na Slovensku pod vedením Kaliňáka /teda viac »

Úkladná vražda novinára Kucjaka nemôže byť a nikdy nebude pravdivo vyšetrená!

27.02.2018

Všetci, ktorí očakávajú, že vražda novinára Kucjaka a jeho priateľky, bude zodpovedne, objektívne a pravdivo vyšetrená, sú na veľkom omyle! V súčasnom bezprávnom stave nebude táto úkladná viac »

Mexiko, drogové kartely, hranice

Kalifornia sa s vládou dohodla na nasadení gardistov na hraniciach s Mexikom

19.04.2018 13:03

K nasadeniu gardy vyzval začiatkom apríla republikánsky prezident Donald Trump.

Gabor Gal, minister spravodlivosti

Gábor Gál: Exekučná amnestia vyjde štát na desiatky miliónov

19.04.2018 13:00

Minister spravodlivosti Gábor Gál tvrdí o exekučnej amnestii, že je ako snehová guľa - čím skôr na nej nájde koalícia zhodu, tým bude pre štát lacnejšia.

mlieko, obchod, zena, mliecne vyrobky

Tri štvrtiny Slovákov pred nákupmi pravidelne porovnávajú ceny

19.04.2018 12:43

Kúpiť tovar bez porovnania cien vo viacerých obchodoch je pre väčšinu Slovákov niečo nepredstaviteľné.

Hans Asperger

Rakúsky pediater Asperger údajne spolupracoval s nacistami

19.04.2018 12:36

Lekár údajne posielal svojich pacientov do neslávne známej viedenskej kliniky Am Spiegelgrund, ktorá sa podieľala na takzvanej vedeckej eutanázii detí a usmrtila ich viac ako 789.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 78
Celková čítanosť: 470530x
Priemerná čítanosť článkov: 6032x

Autor blogu

Kategórie