Založ si blog

Z otázok a odpovedí 3: „Život ohrozujúca hladovka na znak odporu systému! Vlastenec Jozef Klányi protestuje proti politickému zlu na Slovensku! „

Kam až to musí zájsť, aby Slovensko bolo konečne slobodné?

Mimoriadne udalosti na prahu prítomnosti! Každý to cíti a vníma, tú nesmiernu polaritu sveta, ktorá za posledné mesiace tak výrazne zosilnela. Revolučné nálady zaplavujú už i civilizovanú Európu a tento „trend doby“ sa začína bezprostredne týkať aj nás, ľudí a obyvateľov tohoto malého národa, ešte donedávna žijúceho v tupom opojení zmyslov, z hľadiska vedomého vnímania súvislostí nášho každodeného života.

Na „programe dňa“ je ďalšie pokračovanie z cyklu „otázok a odpovedí“. Tentoraz sa téma dotkne bezprostredných udalostí okolo počinu človeka, ktorý sa dosť radikálne rozhodol dať „systému“ najavo, že zo životmi Slovákov a s budúcnosťou Slovenska sa súčasní politickí lokajovia oligarchov už nebudú môcť dlhšie zahrávať!

Je priam neuveriteľné, kam až toto všetko bude musieť zájsť, aby došlo k obnove systému do podoby, aká tu ešte nikdy nebola – vytvorenie právneho štátu, na dokonale pevných základoch, ukotvených v skutočnom pochopení zmyslu našej existencie…

Do slušnej a vecnej debaty sa môže zapojiť každý čitateľ a to v rámci názorovej inšpirácie, nie urážok…

Otázka – podnet: Prečítala som s porozumením, čo ste napísali. Áno, máte pravdu v tom, že by o počine Jozefa Klányiho a jeho úmysle malo vedieť čo najviac ľudí. Som tiež rada, že Vám to nieje ľahostajné a hľadáte cestu na dialóg. Už to je znak záujmu…Chcete pomôcť? Tak hľadajme spoločne riešenie a predobvšetkým diskutujme.“

Odpoveď: Ďakujem Vám za odpoveď! Je evidentné, že národné sily a aktivity jednotlivcov a skupín sú na Slovensku neuveriteľne rozdrobené. Takto sme skôr na hanbu, lebo skutoční národovci sa spájajú na PRVOM mieste! U nás to však vyzerá tak, že každý si robí čo chce, že každý má najsprávnejšie riešenie, aby sa dielo podarilo. Pri tomto úsilí sa ale zabúda ne jednu „drobnosť“ – bez spojenia našich síl, bez jasného SPOLOČNÉHO programu CIEĽ nikdy nedosiahneme!

Začnime hladovať všetci a oligarchia sveta sa nám bude smiať, ako sme im vyčistili cestu, lebo konečne budú mať čistý vzduch! Treba robiť také kroky, takú osvetu a také činy, ktoré, ak by sme robili všetci do jedného, by prevalcovali tento systém!

Preto ak by sme všetci hladovali napríklad, tak úplne pochováme svoje úsilie a ešte viac uvoľníme cestu strane zla. Ak by chcel dokončiť svoje rozhodnutie /dielo hladovky/ p. Jozef, skončí sa to tragicky, Treba robiť také činy a skutky, ktoré má zmysel aj dokončiť

Bude musieť nakoniec cúvnuť a tým dosť výrazne sprofanuje svoje úsilie.

Mocní to potom berú ako „populistické vyhrážky“ jednotlivcov, ktorí ich nemôžu reálne ohroziť…

U p. Jozefa obdivujem okrem vysokej odbornosti i jeho odvahu. Nad čím sa ale treba zamyslieť, je rozhodne koordinácia krokov s ostatnými snahami podobne zmýšľajúcich.

Žijeme v dobe komunikačného babylonu, kde sa už ani len dvaja ľudia nedokážu dohodnúť /manželia, priatelia, spolupracovníci, súrodenci rodina atď../, pretože nikdy nemôžeme vidieť veci rovnako, vo všetkých odtieňoch života. Lenže chybu robíme v tom, že ičloveka s iným názorom v jednej veci ihneď zavrhneme pre ďalšiu spoluprácu. Len preto, že niektoré ďalšie veci vidí trošku inak.

Pozrite, na Slovensku je v súčasnosti viac ako 30 výraznejších „vlasteneckých“ skupín, alebo jednotlivcov, vrátane jednej politickej strany.

Každá však kope za seba, mysliac si, že dosiahne svoj vysnený cieľ. Opak je však pravdou a preto ho ani nikdy nedosiahne!

Odpoveď je jednoduchá.

Nikdy nebudeme na Zemi dokonalými, nikdy nenájdeme na Zemi človeka, ktorý bude absolútne stotožnený s mojím videním sveta. Ale nájdeme vo svojom okolí, meste a národe určite obrovské množstvo ľudí, s ktorými sa stotožníme v niektorých základných veciach. V témach a bodoch, ktoré treba uskutočniť, aby ku skutočnému ozdraveniu spoločnosti aj došlo.

Vo veci súčasného špatného stavu na Slovensku by stačilo všetkým národovcom, patriotom, vlastencom, „Slovanistom“, aby sa zjednotili aspoň  v 4 základných bodoch, ktoré treba bezodkladne v našom štáte urobiť:

Vystúpenie z Nato, vystúpenie z EU, vyhnať tretí sektor a vymeniť politickú „elitu“ súčasnosti za schopných ľudí, k čomu treba v rámci Slovenska tým skutočných odborníkov v počte 15-20.000 ľudí, aby bolo v tomto zmysle pokryté celé Slovensko.

Plne kvalifikovaných, fundovaných odborníkov na jednej strane a morálne schopných a bezúhonných ľudí na strane druhej.

K tomuto úsiliu a k týmto oprávneným snahám treba vypracovať pevný plán a to bezodkladne!

Treba ešte ale dodať, že táto obroda spoločnosti musí byť zakotvená na hlbokých mravných i morálnych základoch a na skutočných princípoch Života ako takého.

Je viac ako pravdepodobné, že na týchto bodoch sa v súčasnosti dokážu zjednotiť takmer všetci vlastenci.

V takomto spojení by sa potom nemohlo stať, že pri individuálnom pokuse niečo zmeniť, stačia ôsmi policajti, aby snahu úplne prekazili a dokoca boli títo ešte aj vyškolení, ako majú postupovať v prípade takýcho, z ich pohľadu „poblúdených lastovičiek“.

Skrátka a jasne – strieľať naslepo nemá význam! Na chybách sa treba poučiť a začať myslieť v širokých súvislostiach.

Potom bude možné niečo zmeniť aj na malom Slovensku…

 

Poznámka: Jozef Klányi je zakladateľom Občianskeho tribunálu na Slovensku. http://obcianskytribunal.sk/

 

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

23.06.2018

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi! Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Matteo Salvini

Salvini: Pravicové politické krídlo je 'pravým' ochrancom Európy

22.09.2018 22:08

Na konferencii, ktorú organizovala jedna z menších strán talianskej krajnej pravice vystúpil aj Trumpov bývalý stratég Bannon.

Tragická dopravná nehoda, Prešov

Zrážka autobusu a auta na východe si vyžiadala jednu obeť

22.09.2018 21:00

Leteckí a pozemní záchranári transportovali do nemocnice spolu dve osoby.

Ukrajina Futbal LM finále Liverpool Real

Myrotvorec si začal do databázy zapisovať Ukrajincov s maďarským pasom

22.09.2018 20:04

Ukrajinský portál je spájaný s menom Antona Heraščenka, poslanca ukrajinského parlamentu a poradcu ministra vnútra.

Elektromobil

Žiadne nové autá na benzín či naftu od roku 2025. Pomohlo by to ekológii

22.09.2018 18:56

Ak chceme, aby sa planéta otepľovala pomalšie, v Európy by sa po roku 2025 nemalo dostať do premávky žiadne auto na fosílne palivá.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 511508x
Priemerná čítanosť článkov: 5948x

Autor blogu

Kategórie