Založ si blog

Z otázok a odpovedí 3: „Život ohrozujúca hladovka na znak odporu systému! Vlastenec Jozef Klányi protestuje proti politickému zlu na Slovensku! „

Kam až to musí zájsť, aby Slovensko bolo konečne slobodné?

Mimoriadne udalosti na prahu prítomnosti! Každý to cíti a vníma, tú nesmiernu polaritu sveta, ktorá za posledné mesiace tak výrazne zosilnela. Revolučné nálady zaplavujú už i civilizovanú Európu a tento „trend doby“ sa začína bezprostredne týkať aj nás, ľudí a obyvateľov tohoto malého národa, ešte donedávna žijúceho v tupom opojení zmyslov, z hľadiska vedomého vnímania súvislostí nášho každodeného života.

Na „programe dňa“ je ďalšie pokračovanie z cyklu „otázok a odpovedí“. Tentoraz sa téma dotkne bezprostredných udalostí okolo počinu človeka, ktorý sa dosť radikálne rozhodol dať „systému“ najavo, že zo životmi Slovákov a s budúcnosťou Slovenska sa súčasní politickí lokajovia oligarchov už nebudú môcť dlhšie zahrávať!

Je priam neuveriteľné, kam až toto všetko bude musieť zájsť, aby došlo k obnove systému do podoby, aká tu ešte nikdy nebola – vytvorenie právneho štátu, na dokonale pevných základoch, ukotvených v skutočnom pochopení zmyslu našej existencie…

Do slušnej a vecnej debaty sa môže zapojiť každý čitateľ a to v rámci názorovej inšpirácie, nie urážok…

Otázka – podnet: Prečítala som s porozumením, čo ste napísali. Áno, máte pravdu v tom, že by o počine Jozefa Klányiho a jeho úmysle malo vedieť čo najviac ľudí. Som tiež rada, že Vám to nieje ľahostajné a hľadáte cestu na dialóg. Už to je znak záujmu…Chcete pomôcť? Tak hľadajme spoločne riešenie a predobvšetkým diskutujme.“

Odpoveď: Ďakujem Vám za odpoveď! Je evidentné, že národné sily a aktivity jednotlivcov a skupín sú na Slovensku neuveriteľne rozdrobené. Takto sme skôr na hanbu, lebo skutoční národovci sa spájajú na PRVOM mieste! U nás to však vyzerá tak, že každý si robí čo chce, že každý má najsprávnejšie riešenie, aby sa dielo podarilo. Pri tomto úsilí sa ale zabúda ne jednu „drobnosť“ – bez spojenia našich síl, bez jasného SPOLOČNÉHO programu CIEĽ nikdy nedosiahneme!

Začnime hladovať všetci a oligarchia sveta sa nám bude smiať, ako sme im vyčistili cestu, lebo konečne budú mať čistý vzduch! Treba robiť také kroky, takú osvetu a také činy, ktoré, ak by sme robili všetci do jedného, by prevalcovali tento systém!

Preto ak by sme všetci hladovali napríklad, tak úplne pochováme svoje úsilie a ešte viac uvoľníme cestu strane zla. Ak by chcel dokončiť svoje rozhodnutie /dielo hladovky/ p. Jozef, skončí sa to tragicky, Treba robiť také činy a skutky, ktoré má zmysel aj dokončiť

Bude musieť nakoniec cúvnuť a tým dosť výrazne sprofanuje svoje úsilie.

Mocní to potom berú ako „populistické vyhrážky“ jednotlivcov, ktorí ich nemôžu reálne ohroziť…

U p. Jozefa obdivujem okrem vysokej odbornosti i jeho odvahu. Nad čím sa ale treba zamyslieť, je rozhodne koordinácia krokov s ostatnými snahami podobne zmýšľajúcich.

Žijeme v dobe komunikačného babylonu, kde sa už ani len dvaja ľudia nedokážu dohodnúť /manželia, priatelia, spolupracovníci, súrodenci rodina atď../, pretože nikdy nemôžeme vidieť veci rovnako, vo všetkých odtieňoch života. Lenže chybu robíme v tom, že ičloveka s iným názorom v jednej veci ihneď zavrhneme pre ďalšiu spoluprácu. Len preto, že niektoré ďalšie veci vidí trošku inak.

Pozrite, na Slovensku je v súčasnosti viac ako 30 výraznejších „vlasteneckých“ skupín, alebo jednotlivcov, vrátane jednej politickej strany.

Každá však kope za seba, mysliac si, že dosiahne svoj vysnený cieľ. Opak je však pravdou a preto ho ani nikdy nedosiahne!

Odpoveď je jednoduchá.

Nikdy nebudeme na Zemi dokonalými, nikdy nenájdeme na Zemi človeka, ktorý bude absolútne stotožnený s mojím videním sveta. Ale nájdeme vo svojom okolí, meste a národe určite obrovské množstvo ľudí, s ktorými sa stotožníme v niektorých základných veciach. V témach a bodoch, ktoré treba uskutočniť, aby ku skutočnému ozdraveniu spoločnosti aj došlo.

Vo veci súčasného špatného stavu na Slovensku by stačilo všetkým národovcom, patriotom, vlastencom, „Slovanistom“, aby sa zjednotili aspoň  v 4 základných bodoch, ktoré treba bezodkladne v našom štáte urobiť:

Vystúpenie z Nato, vystúpenie z EU, vyhnať tretí sektor a vymeniť politickú „elitu“ súčasnosti za schopných ľudí, k čomu treba v rámci Slovenska tým skutočných odborníkov v počte 15-20.000 ľudí, aby bolo v tomto zmysle pokryté celé Slovensko.

Plne kvalifikovaných, fundovaných odborníkov na jednej strane a morálne schopných a bezúhonných ľudí na strane druhej.

K tomuto úsiliu a k týmto oprávneným snahám treba vypracovať pevný plán a to bezodkladne!

Treba ešte ale dodať, že táto obroda spoločnosti musí byť zakotvená na hlbokých mravných i morálnych základoch a na skutočných princípoch Života ako takého.

Je viac ako pravdepodobné, že na týchto bodoch sa v súčasnosti dokážu zjednotiť takmer všetci vlastenci.

V takomto spojení by sa potom nemohlo stať, že pri individuálnom pokuse niečo zmeniť, stačia ôsmi policajti, aby snahu úplne prekazili a dokoca boli títo ešte aj vyškolení, ako majú postupovať v prípade takýcho, z ich pohľadu „poblúdených lastovičiek“.

Skrátka a jasne – strieľať naslepo nemá význam! Na chybách sa treba poučiť a začať myslieť v širokých súvislostiach.

Potom bude možné niečo zmeniť aj na malom Slovensku…

 

Poznámka: Jozef Klányi je zakladateľom Občianskeho tribunálu na Slovensku. http://obcianskytribunal.sk/

 

Apokalypsa sveta

16.04.2018

Z článku: "To neuveriteľné „zrýchlenie času“, ostrý boj temných „síl západu“, proti ako tak sa držiacim svetlejším „silám východu“, kedy dokonca hrozí i jadrová záhuba celej viac »

Ako FUNGUJE politická i policajná MAFIA na Slovensku!

14.03.2018

Najskôr zadržali Vadalu "pro forma", aby ľuďom zalepili oči a zapchali ústa. Po krátkom divadle ho prepustili, lebo "skutok sa nestal", pretože polícia na Slovensku pod vedením Kaliňáka /teda viac »

Úkladná vražda novinára Kucjaka nemôže byť a nikdy nebude pravdivo vyšetrená!

27.02.2018

Všetci, ktorí očakávajú, že vražda novinára Kucjaka a jeho priateľky, bude zodpovedne, objektívne a pravdivo vyšetrená, sú na veľkom omyle! V súčasnom bezprávnom stave nebude táto úkladná viac »

Fethullah Gülen

Turecko odsúdilo na doživotie 47 členov Fethullahovej teroristickej organizácie

19.04.2018 13:26

Ankara obviňuje z neúspešného pokusu o vojenský prevrat moslimského duchovného Fethullaha Gülena, ktorý žije v exile v USA od roku 1999.

Mexiko, drogové kartely, hranice

Kalifornia sa s vládou dohodla na nasadení gardistov na hraniciach s Mexikom

19.04.2018 13:03

K nasadeniu gardy vyzval začiatkom apríla republikánsky prezident Donald Trump.

Gabor Gal, minister spravodlivosti

Gábor Gál: Exekučná amnestia vyjde štát na desiatky miliónov

19.04.2018 13:00

Minister spravodlivosti Gábor Gál tvrdí o exekučnej amnestii, že je ako snehová guľa - čím skôr na nej nájde koalícia zhodu, tým bude pre štát lacnejšia.

mlieko, obchod, zena, mliecne vyrobky

Tri štvrtiny Slovákov pred nákupmi pravidelne porovnávajú ceny

19.04.2018 12:43

Kúpiť tovar bez porovnania cien vo viacerých obchodoch je pre väčšinu Slovákov niečo nepredstaviteľné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 78
Celková čítanosť: 470540x
Priemerná čítanosť článkov: 6033x

Autor blogu

Kategórie