Založ si blog

Únik informácií! Kaliňákov odkaz Slovákom: „OVCE PLAŤTE! Naše jachty a vily potrebujú údržbu! „

Unikli ďalšie závažné informácie z prostredia Kaliňákovho rezortu! Ich obsah v podaní v žargónovom slovníku znie: „Ovce plaťte, naše vily a jachty potrebujú novú údržbu!“

Pre znalých je toto mimoriadna správa, pretože unikli informácie z policajných kruhov o masovom odchode policajtov, ktorí sa už ďalej nemohli pozerať na systém, ktorí ich núti robiť veci, z ktorých sa normálnemu človeku musí urobiť nevoľno!

Vetné spojenie „Pomáhať a chrániť!“, ktoré by malo najlepšie vystihovať prácu a činnosť polície na Slovensku, sa na Kaliňákove pokyny pomaly a isto mení na vetné spojenie:

„Represie, represie a represie!“

Vyberajte pokuty všade a neustále, šikanujte a zdierajte tieto „bezduché slovenské ovce“ a bez „plných vrecák“ sa na oddelenie ani nevracajte!

Tento nátlak, v ktorom gro policajnej činnosti v súčasnosti má tvoriť šikana obyvateľstva a účastníkov cestnej premávky, políciu Slovenskej republiky v súčasnosti dehonestuje na ten najpodradnejší stupeň policajnej prostitúcie, z ktorej sa robí špatne od žalúdka všetkým aspoň trošku morálne cítiacim policajtom!

Títo dnes z vyššie uvedených skutočností po stovkách a stvovkách v rade za sebou opúšťajú túto maštaľ farizejstva a nespravodlivosti, ktorú postupne z policajného zboru na Slovensku vystaval oligarcha Kaliňák! Týmto sa dotyčný ešte viac prezentuje ako človek s jasnou psychickou poruchou vnímania reality ako i svojich právomocí!

V polícii tak zostávajú už len ľudia s „hrošou kožou“, natvrdo povedané – žoldáci, zbojníci a vo veľkej miere i arogantné hovädá, ktorým takýto stav priam vyhovuje a ktorí za peniaze urobia akúkoľvek nemorálnosť, zvrhlosť a krivdu na občanovi Slovenska!

Tam, kde v minulosti bol zo strany polície oprávnený výchovný postup, tam je dnes len šikana a zdieranie, tiež zneužívanie právomocí verejného činiteľa, ako i hrubé obmedzovanie slobody jednotlivca!

Kto ste už zažili takúto skúsenosť, viete o čom je reč a kto ešte nie, tak v dohľadnom čase sa vám to určite podarí, pretože Kaliňákov trezor je poloprázdny!

 

Anarchia v policajnom zbore Slovenskej Republiky!

Mimoriadne naliehavý odkaz Slovákom od JUDr. Štefana Harabina! „Nemáme ďaleko k anarchii a k občianskej vojne! „

20.02.2018

Hra s ohňom tých najvyšších politických špičiek na Slovensku sa schyľuje k tragédii! Slovenskom v týchto dňoch rezonuje správa, o nerešpektovaní súdneho rozhodnutia vysokým policajným viac »

Neuveriteľné gesto veľkého štátnika – M. Zeman dal najavo svoju podporu snahám o morálne i mravné pozdvihnutie spoločnosti!

29.01.2018

Kiska - HANBI SA! Pán Miloš Zeman učinil priam geniálny krok rodiaceho sa veľkého štátnika, keď ako svoj úprimný prejav vďaky verejne a nahlas pred všetkými vyhlásil: "Toto milí moji, je viac »

Dosiaľ skrytý význam Slovenskej hymny! Slovenská hymna a jej duchovné posolstvo!

25.01.2018

Tak mnohý Slovák ani netuší, aký hlboký význam má naša národná Hymna. Okrem jej melodického a slovného prejavu, sú v texte Slovenskej hymny pre väčšinu Slovákov dosiaľ skryté obsahové viac »

kurča, hydina, kura, mäso

Hydinárov tlačia reťazce do nízkych cien, hovoria o katastrofe

23.02.2018 11:29

Situácia na trhu s hydinovým mäsom je na Slovensku katastrofálna a dlhodobo neudržateľná, tvrdia slovenskí hydinári.

Peniaze, euro

Nemecko malo vlani rekordný rozpočtový prebytok 36 miliárd eur

23.02.2018 11:07

K nemeckému rozpočtovému prebytku prispela rekordne nízka nezamestnanosť a nízke úrokové sadzby.

Británia, brexit, odporcovia,

Británia chce od EÚ viac času

23.02.2018 11:00

EÚ navrhla, aby prechodné obdobie trvalo od dátumu brexitu - teda od konca marca budúceho roka - do konca roku 2020, čiže necelé dva roky.

SR, 84. schôdza, vláda, zasadnutie, Robert Kaliňák

Kaliňák, Drucker a Kažimír boli na Kube, chcú s ňou vo veľkom spolupracovať

23.02.2018 10:54

Slovensko chce s Kubou spolupracovať v oblasti reformy verejnej správy, fiškálnej a daňovej politiky alebo zdravotníctva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 74
Celková čítanosť: 452216x
Priemerná čítanosť článkov: 6111x

Autor blogu

Kategórie