Založ si blog

Únik informácií! Kaliňákov odkaz Slovákom: „OVCE PLAŤTE! Naše jachty a vily potrebujú údržbu! „

Unikli ďalšie závažné informácie z prostredia Kaliňákovho rezortu! Ich obsah v podaní v žargónovom slovníku znie: „Ovce plaťte, naše vily a jachty potrebujú novú údržbu!“

Pre znalých je toto mimoriadna správa, pretože unikli informácie z policajných kruhov o masovom odchode policajtov, ktorí sa už ďalej nemohli pozerať na systém, ktorí ich núti robiť veci, z ktorých sa normálnemu človeku musí urobiť nevoľno!

Vetné spojenie „Pomáhať a chrániť!“, ktoré by malo najlepšie vystihovať prácu a činnosť polície na Slovensku, sa na Kaliňákove pokyny pomaly a isto mení na vetné spojenie:

„Represie, represie a represie!“

Vyberajte pokuty všade a neustále, šikanujte a zdierajte tieto „bezduché slovenské ovce“ a bez „plných vrecák“ sa na oddelenie ani nevracajte!

Tento nátlak, v ktorom gro policajnej činnosti v súčasnosti má tvoriť šikana obyvateľstva a účastníkov cestnej premávky, políciu Slovenskej republiky v súčasnosti dehonestuje na ten najpodradnejší stupeň policajnej prostitúcie, z ktorej sa robí špatne od žalúdka všetkým aspoň trošku morálne cítiacim policajtom!

Títo dnes z vyššie uvedených skutočností po stovkách a stvovkách v rade za sebou opúšťajú túto maštaľ farizejstva a nespravodlivosti, ktorú postupne z policajného zboru na Slovensku vystaval oligarcha Kaliňák! Týmto sa dotyčný ešte viac prezentuje ako človek s jasnou psychickou poruchou vnímania reality ako i svojich právomocí!

V polícii tak zostávajú už len ľudia s „hrošou kožou“, natvrdo povedané – žoldáci, zbojníci a vo veľkej miere i arogantné hovädá, ktorým takýto stav priam vyhovuje a ktorí za peniaze urobia akúkoľvek nemorálnosť, zvrhlosť a krivdu na občanovi Slovenska!

Tam, kde v minulosti bol zo strany polície oprávnený výchovný postup, tam je dnes len šikana a zdieranie, tiež zneužívanie právomocí verejného činiteľa, ako i hrubé obmedzovanie slobody jednotlivca!

Kto ste už zažili takúto skúsenosť, viete o čom je reč a kto ešte nie, tak v dohľadnom čase sa vám to určite podarí, pretože Kaliňákov trezor je poloprázdny!

 

Anarchia v policajnom zbore Slovenskej Republiky!

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

23.06.2018

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi! Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Heiko Maas

Maas od Trumpa očakáva aspoň "minimum spoľahlivosti" v zahraničnej politike

18.07.2018 22:26

"Je to jednoducho aj ťažké robiť politiku, keď informácia alebo fakty majú polčas rozpadu 24 hodín," uviedol nemecký šéf diplomacie.

Mychajlo Ježeľ

Ukrajinský exminister Ježeľ dostal v Bielorusku štatút utečenca

18.07.2018 21:38

Ježeľovi hrozí doma päť až osem rokov väzenia za spreneveru dvoch miliónov dolárov.

mayová

Extrémistu usvedčili z plánovania vraždy premiérky Mayovej

18.07.2018 21:11

Naa'imur Zakariyah Rahman mal v úmysle nastražiť výbušninu pred vchodom do sídla britskej premiérky na Downing Street.

trump

Kto sa v tom má vyznať? Biely dom poopravil Trumpa, ktorý sa neskôr poopravil sám

18.07.2018 20:42, aktualizované: 21:50

Americký prezident vyjadril presvedčenie, že Spojené štáty už nie sú terčom Ruskej federácie. Neskôr uviedol, že "hrozba stále existuje".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 496813x
Priemerná čítanosť článkov: 5777x

Autor blogu

Kategórie