Založ si blog

Únik informácií! Kaliňákov odkaz Slovákom: „OVCE PLAŤTE! Naše jachty a vily potrebujú údržbu! „

Unikli ďalšie závažné informácie z prostredia Kaliňákovho rezortu! Ich obsah v podaní v žargónovom slovníku znie: „Ovce plaťte, naše vily a jachty potrebujú novú údržbu!“

Pre znalých je toto mimoriadna správa, pretože unikli informácie z policajných kruhov o masovom odchode policajtov, ktorí sa už ďalej nemohli pozerať na systém, ktorí ich núti robiť veci, z ktorých sa normálnemu človeku musí urobiť nevoľno!

Vetné spojenie „Pomáhať a chrániť!“, ktoré by malo najlepšie vystihovať prácu a činnosť polície na Slovensku, sa na Kaliňákove pokyny pomaly a isto mení na vetné spojenie:

„Represie, represie a represie!“

Vyberajte pokuty všade a neustále, šikanujte a zdierajte tieto „bezduché slovenské ovce“ a bez „plných vrecák“ sa na oddelenie ani nevracajte!

Tento nátlak, v ktorom gro policajnej činnosti v súčasnosti má tvoriť šikana obyvateľstva a účastníkov cestnej premávky, políciu Slovenskej republiky v súčasnosti dehonestuje na ten najpodradnejší stupeň policajnej prostitúcie, z ktorej sa robí špatne od žalúdka všetkým aspoň trošku morálne cítiacim policajtom!

Títo dnes z vyššie uvedených skutočností po stovkách a stvovkách v rade za sebou opúšťajú túto maštaľ farizejstva a nespravodlivosti, ktorú postupne z policajného zboru na Slovensku vystaval oligarcha Kaliňák! Týmto sa dotyčný ešte viac prezentuje ako človek s jasnou psychickou poruchou vnímania reality ako i svojich právomocí!

V polícii tak zostávajú už len ľudia s „hrošou kožou“, natvrdo povedané – žoldáci, zbojníci a vo veľkej miere i arogantné hovädá, ktorým takýto stav priam vyhovuje a ktorí za peniaze urobia akúkoľvek nemorálnosť, zvrhlosť a krivdu na občanovi Slovenska!

Tam, kde v minulosti bol zo strany polície oprávnený výchovný postup, tam je dnes len šikana a zdieranie, tiež zneužívanie právomocí verejného činiteľa, ako i hrubé obmedzovanie slobody jednotlivca!

Kto ste už zažili takúto skúsenosť, viete o čom je reč a kto ešte nie, tak v dohľadnom čase sa vám to určite podarí, pretože Kaliňákov trezor je poloprázdny!

 

Anarchia v policajnom zbore Slovenskej Republiky!

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

23.06.2018

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi! Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Matteo Salvini

Salvini: Pravicové politické krídlo je 'pravým' ochrancom Európy

22.09.2018 22:08

Na konferencii, ktorú organizovala jedna z menších strán talianskej krajnej pravice vystúpil aj Trumpov bývalý stratég Bannon.

Tragická dopravná nehoda, Prešov

Zrážka autobusu a auta na východe si vyžiadala jednu obeť

22.09.2018 21:00

Leteckí a pozemní záchranári transportovali do nemocnice spolu dve osoby.

Ukrajina Futbal LM finále Liverpool Real

Myrotvorec si začal do databázy zapisovať Ukrajincov s maďarským pasom

22.09.2018 20:04

Ukrajinský portál je spájaný s menom Antona Heraščenka, poslanca ukrajinského parlamentu a poradcu ministra vnútra.

Elektromobil

Žiadne nové autá na benzín či naftu od roku 2025. Pomohlo by to ekológii

22.09.2018 18:56

Ak chceme, aby sa planéta otepľovala pomalšie, v Európy by sa po roku 2025 nemalo dostať do premávky žiadne auto na fosílne palivá.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 511491x
Priemerná čítanosť článkov: 5948x

Autor blogu

Kategórie