Založ si blog

Únik informácií! Kaliňákov odkaz Slovákom: „OVCE PLAŤTE! Naše jachty a vily potrebujú údržbu! „

Unikli ďalšie závažné informácie z prostredia Kaliňákovho rezortu! Ich obsah v podaní v žargónovom slovníku znie: „Ovce plaťte, naše vily a jachty potrebujú novú údržbu!“

Pre znalých je toto mimoriadna správa, pretože unikli informácie z policajných kruhov o masovom odchode policajtov, ktorí sa už ďalej nemohli pozerať na systém, ktorí ich núti robiť veci, z ktorých sa normálnemu človeku musí urobiť nevoľno!

Vetné spojenie „Pomáhať a chrániť!“, ktoré by malo najlepšie vystihovať prácu a činnosť polície na Slovensku, sa na Kaliňákove pokyny pomaly a isto mení na vetné spojenie:

„Represie, represie a represie!“

Vyberajte pokuty všade a neustále, šikanujte a zdierajte tieto „bezduché slovenské ovce“ a bez „plných vrecák“ sa na oddelenie ani nevracajte!

Tento nátlak, v ktorom gro policajnej činnosti v súčasnosti má tvoriť šikana obyvateľstva a účastníkov cestnej premávky, políciu Slovenskej republiky v súčasnosti dehonestuje na ten najpodradnejší stupeň policajnej prostitúcie, z ktorej sa robí špatne od žalúdka všetkým aspoň trošku morálne cítiacim policajtom!

Títo dnes z vyššie uvedených skutočností po stovkách a stvovkách v rade za sebou opúšťajú túto maštaľ farizejstva a nespravodlivosti, ktorú postupne z policajného zboru na Slovensku vystaval oligarcha Kaliňák! Týmto sa dotyčný ešte viac prezentuje ako človek s jasnou psychickou poruchou vnímania reality ako i svojich právomocí!

V polícii tak zostávajú už len ľudia s „hrošou kožou“, natvrdo povedané – žoldáci, zbojníci a vo veľkej miere i arogantné hovädá, ktorým takýto stav priam vyhovuje a ktorí za peniaze urobia akúkoľvek nemorálnosť, zvrhlosť a krivdu na občanovi Slovenska!

Tam, kde v minulosti bol zo strany polície oprávnený výchovný postup, tam je dnes len šikana a zdieranie, tiež zneužívanie právomocí verejného činiteľa, ako i hrubé obmedzovanie slobody jednotlivca!

Kto ste už zažili takúto skúsenosť, viete o čom je reč a kto ešte nie, tak v dohľadnom čase sa vám to určite podarí, pretože Kaliňákov trezor je poloprázdny!

 

Anarchia v policajnom zbore Slovenskej Republiky!

MIMORIADNA správa! Porošenko povolal zálohy!

03.12.2018

MIMORIADNA správa! Porošenko povolal zálohy! Úmyselne eskaluje napätie, aby mohol presadiť predĺženie výnimočného stavu! Na Ukraine, v regiónoch, kde bolo vyhlásenné stanné právo, boli viac »

Židia zavraždili Ježiša, versus Dankove nálepkovanie antisemitizmom!

02.12.2018

Motto: "Zlo na Zemi sa vždy manifestuje a prejavuje skrze ľudí, ktorí sa s týmto zlom stotožnili a stali sa jeho vykonávateľmi! Aby zlo na Zemi malo reálnu, skutočnú moc, zachytí sa vždy v viac »

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

triblavina,kamion,dialnica D1

Súvislá diaľnica do Košíc bude skôr cez Maďarsko ako cez Slovensko

11.12.2018 21:23

Bratislava a Košice budú prepojené súvislou diaľnicou minimálne o päť rokov skôr cez územie Maďarska než cez Slovensko.

štrasburg, streľba

Na vianočných trhoch v Štrasburgu sa strieľalo, hlásia dve obete

11.12.2018 21:17, aktualizované: 22:20

Útočník je na úteku.

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 88
Celková čítanosť: 525267x
Priemerná čítanosť článkov: 5969x

Autor blogu

Kategórie