Založ si blog

Únik informácií! Kaliňákov odkaz Slovákom: „OVCE PLAŤTE! Naše jachty a vily potrebujú údržbu! „

Unikli ďalšie závažné informácie z prostredia Kaliňákovho rezortu! Ich obsah v podaní v žargónovom slovníku znie: „Ovce plaťte, naše vily a jachty potrebujú novú údržbu!“

Pre znalých je toto mimoriadna správa, pretože unikli informácie z policajných kruhov o masovom odchode policajtov, ktorí sa už ďalej nemohli pozerať na systém, ktorí ich núti robiť veci, z ktorých sa normálnemu človeku musí urobiť nevoľno!

Vetné spojenie „Pomáhať a chrániť!“, ktoré by malo najlepšie vystihovať prácu a činnosť polície na Slovensku, sa na Kaliňákove pokyny pomaly a isto mení na vetné spojenie:

„Represie, represie a represie!“

Vyberajte pokuty všade a neustále, šikanujte a zdierajte tieto „bezduché slovenské ovce“ a bez „plných vrecák“ sa na oddelenie ani nevracajte!

Tento nátlak, v ktorom gro policajnej činnosti v súčasnosti má tvoriť šikana obyvateľstva a účastníkov cestnej premávky, políciu Slovenskej republiky v súčasnosti dehonestuje na ten najpodradnejší stupeň policajnej prostitúcie, z ktorej sa robí špatne od žalúdka všetkým aspoň trošku morálne cítiacim policajtom!

Títo dnes z vyššie uvedených skutočností po stovkách a stvovkách v rade za sebou opúšťajú túto maštaľ farizejstva a nespravodlivosti, ktorú postupne z policajného zboru na Slovensku vystaval oligarcha Kaliňák! Týmto sa dotyčný ešte viac prezentuje ako človek s jasnou psychickou poruchou vnímania reality ako i svojich právomocí!

V polícii tak zostávajú už len ľudia s „hrošou kožou“, natvrdo povedané – žoldáci, zbojníci a vo veľkej miere i arogantné hovädá, ktorým takýto stav priam vyhovuje a ktorí za peniaze urobia akúkoľvek nemorálnosť, zvrhlosť a krivdu na občanovi Slovenska!

Tam, kde v minulosti bol zo strany polície oprávnený výchovný postup, tam je dnes len šikana a zdieranie, tiež zneužívanie právomocí verejného činiteľa, ako i hrubé obmedzovanie slobody jednotlivca!

Kto ste už zažili takúto skúsenosť, viete o čom je reč a kto ešte nie, tak v dohľadnom čase sa vám to určite podarí, pretože Kaliňákov trezor je poloprázdny!

 

Anarchia v policajnom zbore Slovenskej Republiky!

Apokalypsa sveta

16.04.2018

Z článku: "To neuveriteľné „zrýchlenie času“, ostrý boj temných „síl západu“, proti ako tak sa držiacim svetlejším „silám východu“, kedy dokonca hrozí i jadrová záhuba celej viac »

Ako FUNGUJE politická i policajná MAFIA na Slovensku!

14.03.2018

Najskôr zadržali Vadalu "pro forma", aby ľuďom zalepili oči a zapchali ústa. Po krátkom divadle ho prepustili, lebo "skutok sa nestal", pretože polícia na Slovensku pod vedením Kaliňáka /teda viac »

Úkladná vražda novinára Kucjaka nemôže byť a nikdy nebude pravdivo vyšetrená!

27.02.2018

Všetci, ktorí očakávajú, že vražda novinára Kucjaka a jeho priateľky, bude zodpovedne, objektívne a pravdivo vyšetrená, sú na veľkom omyle! V súčasnom bezprávnom stave nebude táto úkladná viac »

Mexiko, drogové kartely, hranice

Kalifornia sa s vládou dohodla na nasadení gardistov na hraniciach s Mexikom

19.04.2018 13:03

K nasadeniu gardy vyzval začiatkom apríla republikánsky prezident Donald Trump.

Gabor Gal, minister spravodlivosti

Gábor Gál: Exekučná amnestia vyjde štát na desiatky miliónov

19.04.2018 13:00

Minister spravodlivosti Gábor Gál tvrdí o exekučnej amnestii, že je ako snehová guľa - čím skôr na nej nájde koalícia zhodu, tým bude pre štát lacnejšia.

mlieko, obchod, zena, mliecne vyrobky

Tri štvrtiny Slovákov pred nákupmi pravidelne porovnávajú ceny

19.04.2018 12:43

Kúpiť tovar bez porovnania cien vo viacerých obchodoch je pre väčšinu Slovákov niečo nepredstaviteľné.

Hans Asperger

Rakúsky pediater Asperger údajne spolupracoval s nacistami

19.04.2018 12:36

Lekár údajne posielal svojich pacientov do neslávne známej viedenskej kliniky Am Spiegelgrund, ktorá sa podieľala na takzvanej vedeckej eutanázii detí a usmrtila ich viac ako 789.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 78
Celková čítanosť: 470533x
Priemerná čítanosť článkov: 6032x

Autor blogu

Kategórie