Založ si blog

Úkladná vražda novinára Kucjaka nemôže byť a nikdy nebude pravdivo vyšetrená!

Všetci, ktorí očakávajú, že vražda novinára Kucjaka a jeho priateľky, bude zodpovedne, objektívne a pravdivo vyšetrená, sú na veľkom omyle! V súčasnom bezprávnom stave nebude táto úkladná vražda NIKDY pravdivo vyšetrená, lebo by to bol zároveň koniec tejto vlády!

Vyžaduje to značnú dávku naivity, aby mohol rozumne uvažujúci človek očakávať, že vražda, v ktorej majú prsty tie najvyššie politické a oligarchícké „špičky“ Slovenska, bude objasnená pravdivo, bez zahmlievania a zatajovania skutočných udalostí, ktoré za ňou stoja!

Tí, ktorí očakávajú dôkazy vyššie uvedených tvrdení, sú okrem naivity postihnutí určitým druhom strnulého spánku, pričom v tomto opojení nie sú schopní dovidieť dôsledky mnohoročného podvodného úsilia vládnych špičiek na Slovensku, ktoré poplatné svojim oligarchom tunelujú a kradnú každoročne v stámiliónoch eur!

Ak by sa nekradlo a nepodvádzalo, Slovensko by bolo plne sebestačné a malo by prostriedky na všetko – na plnohodnotný rozvoj priemyslu, polnohospodárstva, školstva, medicíny a všetkých odvetví pre plnohodnotné fungovanie štátu.

Mnohí píšu na sieťach o sedliackom rozume a tí istí zároveň dodávajú, že netreba robiť unáhlené závery, ale že treba počkať na výsledky vyšetrovania.

Lenže táto vražda by musela byť vyšetrovaná nejakou „mimogalaktickou vyšetrovacou komisiou“, aby sme mali istotu, že jej výsledky a okolnosti nebudú zmanipulované z dôvodu „umytia si rúk“ politických špičiek!

Veď len uvážme, aké divadlo zahrali včera naši politici!

Ich reakcie a vyjadrenia boli dlhodobo vopred pripravené, strojené, plné hraného pátosu bez známok prirodzených reakcií, ktoré by nasledovali vtedy, ak by sa stalo niečo, pre nich skutočne neočakávané!

Ľudia, kam ste podeli rozum, že na jednej strane sa cítite ako veľkí národovci, bojujúci za zmenu systému, no na druhej strane sa odvážite očakávať objektívne vyšetrenie tejto úkladnej vraždy, s vedomím, že Kaliňákova polícia a Kaliňákovi poplatní sudcovia už z povahy veci samej nedovolia, aby skutočná pravda vyšla najavo?

Vážení, už ste načisto potratili rozum? Milión Eur pre každého svedka za overiteľné dôkazy?? Čižnár urobí na Slovensku peklo?? Veď sú to tie najokatejšie zvrátenosti na obalamutenie ľudí!

Veď kto by sa odvážil poskytnúť priame dôkazy vyšetrovateľom, musel by byť rovnako naivný, ako nebohý zavraždený novinár, pretože tým by sa len chytil do takto narafičenej pasce a zaradil sa tak medzi ďlašieho korunného svedka vysokých politických hier a machinácií, následkom čoho by mohla byť napríklad neočakávaná automobilová nehoda, alebo úraz, so smrteľným následkom!

Takéto divadlo sa ale dalo plne očakávať a človek ani nemusí byť psychológom, aby prekukol pozadie tejto špinavej hry, odohrávajúcej sa pred celým Slovenskom!

Novinár Kuciak ťal do živého a zhromaždil dôkazy! Bol mladý, bol naivný, s nízkym pudom sebazáchovy.

Keďže sa zaoberal daňovou a inou kriminalitou na najvyšších miestach a evidentne nehodlal ustúpiť od svojej činnosti, MUSEL byť odstránený!

Načasovanie, okrem toho, že sa hodilo do veľkej, celonárodnej pondelkovej udalosti pred súdom v Banskej Bystrici, má priamy súvis s jeho tvrdeniami v najbližšom okolí, že je so svojou prácou tak ďaleko, že od zverejnenia výsledkov ho delí už len pár týždňov.

Paralela s činnosťou zavraždeného Ernesta Valka jak vyšitá!

Akurát, že za Ernestom Valkom nestál nikto v pozadí, nebol nikym nastrčený na špinavú prácu, ako novinár Kuciak! …

Účelom tejto vraždy bolo zmariť zverejnenie citlivých dôkazov, ktoré by ohrozili bezpočet politických a ekonomických „celebrít“ na Slovensku, s následkom vyvolania STRACHU vo verejnosti, čím chce politická mafia na Slovensku jasne demonštrovať svoju neobmedzenú moc!!

Neštítia sa dokonca zatiahnúť to až do majdanizácie Slovenska, ak by sa cítili ešte viac ohrození!

Slovensko by preto v tejto situácii malo zareagovať celonárodnou vlnou nesúhlasu a dať politickým celebritám na Slovensku jednoznačne najavo, že doba ich zvrhlého vládnutia je definitívne u konca!

MIMORIADNA správa! Porošenko povolal zálohy!

03.12.2018

MIMORIADNA správa! Porošenko povolal zálohy! Úmyselne eskaluje napätie, aby mohol presadiť predĺženie výnimočného stavu! Na Ukraine, v regiónoch, kde bolo vyhlásenné stanné právo, boli viac »

Židia zavraždili Ježiša, versus Dankove nálepkovanie antisemitizmom!

02.12.2018

Motto: "Zlo na Zemi sa vždy manifestuje a prejavuje skrze ľudí, ktorí sa s týmto zlom stotožnili a stali sa jeho vykonávateľmi! Aby zlo na Zemi malo reálnu, skutočnú moc, zachytí sa vždy v viac »

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

triblavina,kamion,dialnica D1

Súvislá diaľnica do Košíc bude skôr cez Maďarsko ako cez Slovensko

11.12.2018 21:23

Bratislava a Košice budú prepojené súvislou diaľnicou minimálne o päť rokov skôr cez územie Maďarska než cez Slovensko.

štrasburg, streľba

Na vianočných trhoch v Štrasburgu sa strieľalo, hlásia obete

11.12.2018 21:17, aktualizované: 23:48

Šlo o teroristický útok, pri ktorom zahynuli najmenej dvaja ľudia, ale niektoré zdroje hovoria až o štyroch mŕtvych.

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 88
Celková čítanosť: 525307x
Priemerná čítanosť článkov: 5969x

Autor blogu

Kategórie