Založ si blog

Úkladná vražda novinára Kucjaka nemôže byť a nikdy nebude pravdivo vyšetrená!

Všetci, ktorí očakávajú, že vražda novinára Kucjaka a jeho priateľky, bude zodpovedne, objektívne a pravdivo vyšetrená, sú na veľkom omyle! V súčasnom bezprávnom stave nebude táto úkladná vražda NIKDY pravdivo vyšetrená, lebo by to bol zároveň koniec tejto vlády!

Vyžaduje to značnú dávku naivity, aby mohol rozumne uvažujúci človek očakávať, že vražda, v ktorej majú prsty tie najvyššie politické a oligarchícké „špičky“ Slovenska, bude objasnená pravdivo, bez zahmlievania a zatajovania skutočných udalostí, ktoré za ňou stoja!

Tí, ktorí očakávajú dôkazy vyššie uvedených tvrdení, sú okrem naivity postihnutí určitým druhom strnulého spánku, pričom v tomto opojení nie sú schopní dovidieť dôsledky mnohoročného podvodného úsilia vládnych špičiek na Slovensku, ktoré poplatné svojim oligarchom tunelujú a kradnú každoročne v stámiliónoch eur!

Ak by sa nekradlo a nepodvádzalo, Slovensko by bolo plne sebestačné a malo by prostriedky na všetko – na plnohodnotný rozvoj priemyslu, polnohospodárstva, školstva, medicíny a všetkých odvetví pre plnohodnotné fungovanie štátu.

Mnohí píšu na sieťach o sedliackom rozume a tí istí zároveň dodávajú, že netreba robiť unáhlené závery, ale že treba počkať na výsledky vyšetrovania.

Lenže táto vražda by musela byť vyšetrovaná nejakou „mimogalaktickou vyšetrovacou komisiou“, aby sme mali istotu, že jej výsledky a okolnosti nebudú zmanipulované z dôvodu „umytia si rúk“ politických špičiek!

Veď len uvážme, aké divadlo zahrali včera naši politici!

Ich reakcie a vyjadrenia boli dlhodobo vopred pripravené, strojené, plné hraného pátosu bez známok prirodzených reakcií, ktoré by nasledovali vtedy, ak by sa stalo niečo, pre nich skutočne neočakávané!

Ľudia, kam ste podeli rozum, že na jednej strane sa cítite ako veľkí národovci, bojujúci za zmenu systému, no na druhej strane sa odvážite očakávať objektívne vyšetrenie tejto úkladnej vraždy, s vedomím, že Kaliňákova polícia a Kaliňákovi poplatní sudcovia už z povahy veci samej nedovolia, aby skutočná pravda vyšla najavo?

Vážení, už ste načisto potratili rozum? Milión Eur pre každého svedka za overiteľné dôkazy?? Čižnár urobí na Slovensku peklo?? Veď sú to tie najokatejšie zvrátenosti na obalamutenie ľudí!

Veď kto by sa odvážil poskytnúť priame dôkazy vyšetrovateľom, musel by byť rovnako naivný, ako nebohý zavraždený novinár, pretože tým by sa len chytil do takto narafičenej pasce a zaradil sa tak medzi ďlašieho korunného svedka vysokých politických hier a machinácií, následkom čoho by mohla byť napríklad neočakávaná automobilová nehoda, alebo úraz, so smrteľným následkom!

Takéto divadlo sa ale dalo plne očakávať a človek ani nemusí byť psychológom, aby prekukol pozadie tejto špinavej hry, odohrávajúcej sa pred celým Slovenskom!

Novinár Kuciak ťal do živého a zhromaždil dôkazy! Bol mladý, bol naivný, s nízkym pudom sebazáchovy.

Keďže sa zaoberal daňovou a inou kriminalitou na najvyšších miestach a evidentne nehodlal ustúpiť od svojej činnosti, MUSEL byť odstránený!

Načasovanie, okrem toho, že sa hodilo do veľkej, celonárodnej pondelkovej udalosti pred súdom v Banskej Bystrici, má priamy súvis s jeho tvrdeniami v najbližšom okolí, že je so svojou prácou tak ďaleko, že od zverejnenia výsledkov ho delí už len pár týždňov.

Paralela s činnosťou zavraždeného Ernesta Valka jak vyšitá!

Akurát, že za Ernestom Valkom nestál nikto v pozadí, nebol nikym nastrčený na špinavú prácu, ako novinár Kuciak! …

Účelom tejto vraždy bolo zmariť zverejnenie citlivých dôkazov, ktoré by ohrozili bezpočet politických a ekonomických „celebrít“ na Slovensku, s následkom vyvolania STRACHU vo verejnosti, čím chce politická mafia na Slovensku jasne demonštrovať svoju neobmedzenú moc!!

Neštítia sa dokonca zatiahnúť to až do majdanizácie Slovenska, ak by sa cítili ešte viac ohrození!

Slovensko by preto v tejto situácii malo zareagovať celonárodnou vlnou nesúhlasu a dať politickým celebritám na Slovensku jednoznačne najavo, že doba ich zvrhlého vládnutia je definitívne u konca!

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

23.06.2018

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi! Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Matteo Salvini

Salvini: Pravicové politické krídlo je 'pravým' ochrancom Európy

22.09.2018 22:08

Na konferencii, ktorú organizovala jedna z menších strán talianskej krajnej pravice vystúpil aj Trumpov bývalý stratég Bannon.

Tragická dopravná nehoda, Prešov

Zrážka autobusu a auta na východe si vyžiadala jednu obeť

22.09.2018 21:00

Leteckí a pozemní záchranári transportovali do nemocnice spolu dve osoby.

Ukrajina Futbal LM finále Liverpool Real

Myrotvorec si začal do databázy zapisovať Ukrajincov s maďarským pasom

22.09.2018 20:04

Ukrajinský portál je spájaný s menom Antona Heraščenka, poslanca ukrajinského parlamentu a poradcu ministra vnútra.

Elektromobil

Žiadne nové autá na benzín či naftu od roku 2025. Pomohlo by to ekológii

22.09.2018 18:56

Ak chceme, aby sa planéta otepľovala pomalšie, v Európy by sa po roku 2025 nemalo dostať do premávky žiadne auto na fosílne palivá.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 511524x
Priemerná čítanosť článkov: 5948x

Autor blogu

Kategórie