Založ si blog

Úkladná vražda novinára Kucjaka nemôže byť a nikdy nebude pravdivo vyšetrená!

Všetci, ktorí očakávajú, že vražda novinára Kucjaka a jeho priateľky, bude zodpovedne, objektívne a pravdivo vyšetrená, sú na veľkom omyle! V súčasnom bezprávnom stave nebude táto úkladná vražda NIKDY pravdivo vyšetrená, lebo by to bol zároveň koniec tejto vlády!

Vyžaduje to značnú dávku naivity, aby mohol rozumne uvažujúci človek očakávať, že vražda, v ktorej majú prsty tie najvyššie politické a oligarchícké „špičky“ Slovenska, bude objasnená pravdivo, bez zahmlievania a zatajovania skutočných udalostí, ktoré za ňou stoja!

Tí, ktorí očakávajú dôkazy vyššie uvedených tvrdení, sú okrem naivity postihnutí určitým druhom strnulého spánku, pričom v tomto opojení nie sú schopní dovidieť dôsledky mnohoročného podvodného úsilia vládnych špičiek na Slovensku, ktoré poplatné svojim oligarchom tunelujú a kradnú každoročne v stámiliónoch eur!

Ak by sa nekradlo a nepodvádzalo, Slovensko by bolo plne sebestačné a malo by prostriedky na všetko – na plnohodnotný rozvoj priemyslu, polnohospodárstva, školstva, medicíny a všetkých odvetví pre plnohodnotné fungovanie štátu.

Mnohí píšu na sieťach o sedliackom rozume a tí istí zároveň dodávajú, že netreba robiť unáhlené závery, ale že treba počkať na výsledky vyšetrovania.

Lenže táto vražda by musela byť vyšetrovaná nejakou „mimogalaktickou vyšetrovacou komisiou“, aby sme mali istotu, že jej výsledky a okolnosti nebudú zmanipulované z dôvodu „umytia si rúk“ politických špičiek!

Veď len uvážme, aké divadlo zahrali včera naši politici!

Ich reakcie a vyjadrenia boli dlhodobo vopred pripravené, strojené, plné hraného pátosu bez známok prirodzených reakcií, ktoré by nasledovali vtedy, ak by sa stalo niečo, pre nich skutočne neočakávané!

Ľudia, kam ste podeli rozum, že na jednej strane sa cítite ako veľkí národovci, bojujúci za zmenu systému, no na druhej strane sa odvážite očakávať objektívne vyšetrenie tejto úkladnej vraždy, s vedomím, že Kaliňákova polícia a Kaliňákovi poplatní sudcovia už z povahy veci samej nedovolia, aby skutočná pravda vyšla najavo?

Vážení, už ste načisto potratili rozum? Milión Eur pre každého svedka za overiteľné dôkazy?? Čižnár urobí na Slovensku peklo?? Veď sú to tie najokatejšie zvrátenosti na obalamutenie ľudí!

Veď kto by sa odvážil poskytnúť priame dôkazy vyšetrovateľom, musel by byť rovnako naivný, ako nebohý zavraždený novinár, pretože tým by sa len chytil do takto narafičenej pasce a zaradil sa tak medzi ďlašieho korunného svedka vysokých politických hier a machinácií, následkom čoho by mohla byť napríklad neočakávaná automobilová nehoda, alebo úraz, so smrteľným následkom!

Takéto divadlo sa ale dalo plne očakávať a človek ani nemusí byť psychológom, aby prekukol pozadie tejto špinavej hry, odohrávajúcej sa pred celým Slovenskom!

Novinár Kuciak ťal do živého a zhromaždil dôkazy! Bol mladý, bol naivný, s nízkym pudom sebazáchovy.

Keďže sa zaoberal daňovou a inou kriminalitou na najvyšších miestach a evidentne nehodlal ustúpiť od svojej činnosti, MUSEL byť odstránený!

Načasovanie, okrem toho, že sa hodilo do veľkej, celonárodnej pondelkovej udalosti pred súdom v Banskej Bystrici, má priamy súvis s jeho tvrdeniami v najbližšom okolí, že je so svojou prácou tak ďaleko, že od zverejnenia výsledkov ho delí už len pár týždňov.

Paralela s činnosťou zavraždeného Ernesta Valka jak vyšitá!

Akurát, že za Ernestom Valkom nestál nikto v pozadí, nebol nikym nastrčený na špinavú prácu, ako novinár Kuciak! …

Účelom tejto vraždy bolo zmariť zverejnenie citlivých dôkazov, ktoré by ohrozili bezpočet politických a ekonomických „celebrít“ na Slovensku, s následkom vyvolania STRACHU vo verejnosti, čím chce politická mafia na Slovensku jasne demonštrovať svoju neobmedzenú moc!!

Neštítia sa dokonca zatiahnúť to až do majdanizácie Slovenska, ak by sa cítili ešte viac ohrození!

Slovensko by preto v tejto situácii malo zareagovať celonárodnou vlnou nesúhlasu a dať politickým celebritám na Slovensku jednoznačne najavo, že doba ich zvrhlého vládnutia je definitívne u konca!

Ako FUNGUJE politická i policajná MAFIA na Slovensku!

14.03.2018

Najskôr zadržali Vadalu "pro forma", aby ľuďom zalepili oči a zapchali ústa. Po krátkom divadle ho prepustili, lebo "skutok sa nestal", pretože polícia na Slovensku pod vedením Kaliňáka /teda viac »

Logické pozadie a fakty dnešnej mimoriadne účinnej zástupnej témy, resp. úkladnej vraždy novinára Kuciaka:

26.02.2018

Načasovanie vraždy, resp. jej vypustenie do éteru bolo účelové! Cieľom bolo ľudovo povedané "zabiť dve muchy jednou ranou" zo strany tých, čo celé toto zosnovali! Zavreli navždy ústa novinárovi, viac »

Mimoriadne naliehavý odkaz Slovákom od JUDr. Štefana Harabina! „Nemáme ďaleko k anarchii a k občianskej vojne! „

20.02.2018

Hra s ohňom tých najvyšších politických špičiek na Slovensku sa schyľuje k tragédii! Slovenskom v týchto dňoch rezonuje správa, o nerešpektovaní súdneho rozhodnutia vysokým policajným viac »

Uber

Autonómne riadené auto prvýkrát zabilo človeka

19.03.2018 18:35

Autonómne riadený automobil Uberu zabil v štáte Arizona chodkyňu, informovali americké médiá. Ide o prvú obeť tohto typu vozidla vo verejnej premávke.

Vladimir Putin

Svetoví lídri zagratulovali Putinovi k volebnému víťazstvu

19.03.2018 18:26

Svetoví lídri zablahoželali ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi k jeho drvivému víťazstvu v nedeľňajších voľbách novej hlavy štátu.

Vladimir Putin, Miloš Zeman

Miloš Zeman zablahoželal Vladimirovi Putinovi k jeho znovuzvoleniu za prezidenta

19.03.2018 18:10

Český prezident Miloš Zeman zablahoželal v pondelok Vladimirovi Putinovi k znovuzvoleniu za ruského prezidenta.

počasie, mobil, jazero, žena, sms

Projekt WiFi pre Teba má dotiahnuť internet na verejné miesta

19.03.2018 18:00

Projekt WiFi pre Teba by mal priniesť bezplatné WiFi pripojenie pre občanov na rôznych verejných miestach po celom Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 465149x
Priemerná čítanosť článkov: 6041x

Autor blogu

Kategórie