Založ si blog

Úkladná vražda novinára Kucjaka nemôže byť a nikdy nebude pravdivo vyšetrená!

Všetci, ktorí očakávajú, že vražda novinára Kucjaka a jeho priateľky, bude zodpovedne, objektívne a pravdivo vyšetrená, sú na veľkom omyle! V súčasnom bezprávnom stave nebude táto úkladná vražda NIKDY pravdivo vyšetrená, lebo by to bol zároveň koniec tejto vlády!

Vyžaduje to značnú dávku naivity, aby mohol rozumne uvažujúci človek očakávať, že vražda, v ktorej majú prsty tie najvyššie politické a oligarchícké „špičky“ Slovenska, bude objasnená pravdivo, bez zahmlievania a zatajovania skutočných udalostí, ktoré za ňou stoja!

Tí, ktorí očakávajú dôkazy vyššie uvedených tvrdení, sú okrem naivity postihnutí určitým druhom strnulého spánku, pričom v tomto opojení nie sú schopní dovidieť dôsledky mnohoročného podvodného úsilia vládnych špičiek na Slovensku, ktoré poplatné svojim oligarchom tunelujú a kradnú každoročne v stámiliónoch eur!

Ak by sa nekradlo a nepodvádzalo, Slovensko by bolo plne sebestačné a malo by prostriedky na všetko – na plnohodnotný rozvoj priemyslu, polnohospodárstva, školstva, medicíny a všetkých odvetví pre plnohodnotné fungovanie štátu.

Mnohí píšu na sieťach o sedliackom rozume a tí istí zároveň dodávajú, že netreba robiť unáhlené závery, ale že treba počkať na výsledky vyšetrovania.

Lenže táto vražda by musela byť vyšetrovaná nejakou „mimogalaktickou vyšetrovacou komisiou“, aby sme mali istotu, že jej výsledky a okolnosti nebudú zmanipulované z dôvodu „umytia si rúk“ politických špičiek!

Veď len uvážme, aké divadlo zahrali včera naši politici!

Ich reakcie a vyjadrenia boli dlhodobo vopred pripravené, strojené, plné hraného pátosu bez známok prirodzených reakcií, ktoré by nasledovali vtedy, ak by sa stalo niečo, pre nich skutočne neočakávané!

Ľudia, kam ste podeli rozum, že na jednej strane sa cítite ako veľkí národovci, bojujúci za zmenu systému, no na druhej strane sa odvážite očakávať objektívne vyšetrenie tejto úkladnej vraždy, s vedomím, že Kaliňákova polícia a Kaliňákovi poplatní sudcovia už z povahy veci samej nedovolia, aby skutočná pravda vyšla najavo?

Vážení, už ste načisto potratili rozum? Milión Eur pre každého svedka za overiteľné dôkazy?? Čižnár urobí na Slovensku peklo?? Veď sú to tie najokatejšie zvrátenosti na obalamutenie ľudí!

Veď kto by sa odvážil poskytnúť priame dôkazy vyšetrovateľom, musel by byť rovnako naivný, ako nebohý zavraždený novinár, pretože tým by sa len chytil do takto narafičenej pasce a zaradil sa tak medzi ďlašieho korunného svedka vysokých politických hier a machinácií, následkom čoho by mohla byť napríklad neočakávaná automobilová nehoda, alebo úraz, so smrteľným následkom!

Takéto divadlo sa ale dalo plne očakávať a človek ani nemusí byť psychológom, aby prekukol pozadie tejto špinavej hry, odohrávajúcej sa pred celým Slovenskom!

Novinár Kuciak ťal do živého a zhromaždil dôkazy! Bol mladý, bol naivný, s nízkym pudom sebazáchovy.

Keďže sa zaoberal daňovou a inou kriminalitou na najvyšších miestach a evidentne nehodlal ustúpiť od svojej činnosti, MUSEL byť odstránený!

Načasovanie, okrem toho, že sa hodilo do veľkej, celonárodnej pondelkovej udalosti pred súdom v Banskej Bystrici, má priamy súvis s jeho tvrdeniami v najbližšom okolí, že je so svojou prácou tak ďaleko, že od zverejnenia výsledkov ho delí už len pár týždňov.

Paralela s činnosťou zavraždeného Ernesta Valka jak vyšitá!

Akurát, že za Ernestom Valkom nestál nikto v pozadí, nebol nikym nastrčený na špinavú prácu, ako novinár Kuciak! …

Účelom tejto vraždy bolo zmariť zverejnenie citlivých dôkazov, ktoré by ohrozili bezpočet politických a ekonomických „celebrít“ na Slovensku, s následkom vyvolania STRACHU vo verejnosti, čím chce politická mafia na Slovensku jasne demonštrovať svoju neobmedzenú moc!!

Neštítia sa dokonca zatiahnúť to až do majdanizácie Slovenska, ak by sa cítili ešte viac ohrození!

Slovensko by preto v tejto situácii malo zareagovať celonárodnou vlnou nesúhlasu a dať politickým celebritám na Slovensku jednoznačne najavo, že doba ich zvrhlého vládnutia je definitívne u konca!

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Skutočná PRAVDA o Ježišovom zmŕtvychvstaní, alebo cirkevné dogmy, ako pasca pre povrchných veriacich.

27.05.2018

Otázka: V článkoch veľa píšete a poukazujete na „mŕtvu vieru“. Úprimne veriaci človek v Ježiša Krista si nevie tento pojem dosť dobre predstaviť. Tiež ma zaujíma odpoveď na otázku, viac »

Marakéš! Zánik kresťanstva na Slovensku!

24.05.2018

MARAKÉŠ! Touto deklaráciou sme vraj ohrození! Máme sa zomknúť a uchrániť tradičné hodnoty, tradičnú rodinu a naše kresťanské korene! Ale pekne poporiadku - hovorí niekomu niečo Karma? viac »

Muž telefón telefonát mobil volanie

Volanie naspäť vás môže vyjsť draho

17.06.2018 20:00

Podvodníkom sa darí nachytať ľudí a vytiahnuť tak z ich vreciek eurá navyše. Stačí, že majú na mobile neprijatý hovor z neznámeho čísla a zavolajú naspäť.

zeman

Zeman prijme aj Pocheho, ktorého pre postoj k migrácii nechce za šéfa diplomacie

17.06.2018 18:01

ČSSD na nominácii Pocheho stále trvá. Vládu s ním by nepodporili ani komunisti, čím vraj prekvapili šéfa ČSSD Hamáčka. Ten o takejto podmienke doteraz nepočul.

poplatok, poplatky, euro, eurá, peniaze, vklady, hypotéka, úver, vklad

Návrat od eura ku korune by bol drahý a bolestný

17.06.2018 17:01

Proces návratu k pôvodnej mene by bol pre ekonomiku krajiny nákladný a bolestivý. Zhodujú sa na tom ekonomickí analytici.

František Imrecze

Finančná správa odhalila historicky najväčšiu nelegálnu výrobňu cigariet

17.06.2018 16:09, aktualizované: 17:52

V Revúcej bolo počas zásahu zaistených 10,5 milióna kusov falzifikátov cigariet známej značky a šesť ton tabakovej suroviny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 84
Celková čítanosť: 492407x
Priemerná čítanosť článkov: 5862x

Autor blogu

Kategórie