Založ si blog

Marakéš! Zánik kresťanstva na Slovensku!

MARAKÉŠ!

Touto deklaráciou sme vraj ohrození! Máme sa zomknúť a uchrániť tradičné hodnoty, tradičnú rodinu a naše kresťanské korene!

Ale pekne poporiadku – hovorí niekomu niečo Karma? Zákon príčiny a následku, resp. duchovný zákon spätného pôsobenia?

Akí sme my kresťania? Kto je praktizujúci kresťan? Ušetrime si odpoveď!

Sme ohrození, to áno! Ale ak odvrátime túto hrozbu, podpísanú v Marakéši, čo sa zmení?

Úpadok spoločnosti, ktorý je i na Slovensku dlhodobo a desaťročia tak zjavný, sa týmto nezastaví! Naopak, ešte viac sa zrýchli!

My POTREBUJEME migrantov, aby tu začali robiť bordel, aby nás poriadne morálne i telesne prefackali a zobudili z tohoto sna – akože „kresťanského národa“!

Slovák na Slováka len kydá, ohovára, závidí, nepraje. Slovák Slovákovi podrazí kolená pri najbližšej možnej príležitosti. Slovák nemá odvahu, je zbabelcom, najmä čo sa týka životne dôležitých otázok. Slovák je duševne a duchovne mimoriadne lenivý, pretože takmer každý si už myslí, že je dokonalý a nepotrebuje na sebe nič meniť a v ničom sa už nepotrebuje vyvíjať, dozrievať, vzdelávať!

Slovák je všeobecne nevzdelaný, jeho duchaprítomnosť je nahradená tuposťou, jeho kreativita a rozhľad primitívnosťou. Máme vzdelancov rozumu, ale nemáme duchovne, morálne a mravne vzdelaných a vyzretých ľudí!

Toto je obraz o našej skutočnej realite a k pochopeniu tohoto nám stačí už len zbežné rozhliadnutie sa okolo seba!

SLOVÁCI, akéže hodnoty chcete chrániť pred hordou hrdlorezov, ktorí sa onedlho povalia aj na Slovensko?

Zamyslite sa, vyzujte si konečne svoje vyhriate papuče, vybehnite už konečne zo svojich teplých obývačiek a začnite konať! No nie mudrovať v diskusiách tak, ako sa to deje dnes a stále!

Je to len mlátenie prázdnej slamy!

Ak sa Slovák neprebudí v mravnom, morálnom, resp. duchovnom aspekte, ak sa v tomto smere urýchlene nedovzdelá, už nič mu nepomôže!

Tie naivné výkriky v diskusiách či iných debatách, sa vo chvíli, keď dôjde,na skutočné lámanie chleba, ukážu ako prázdne plevy a zaniknú ako „dych vo vetre“!!

Treba však jedným dychom a v logickej dôslednosti dodať, že STARÁ DOBA zašla! Už nikdy viac nebude nič tak, ako bolo ešte donedávna! Hrozí nám buď definitívny zánik, alebo pozdvihnutie národa na stupeň pravého človečenstva.

Už nebudú viac tolerované karikatúry ľudí tak, ako to bolo doteraz. Mocné duchovné zákonitosti vystavia každého z nás pred definitívne rozhodnutie: BUĎ – ALEBO!

Buď cesta k vedomému, ušľachtilému a činorodému životu, alebo cesta v „starých topánkach“, vedúca k definitívnemu zániku bytia človeka!

Tak Slováci, ako sa rozhodnete??

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

23.06.2018

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi! Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Horst Seehofer

Seehofer po neúspechu v Bavorsku pripustil odchod z čela CSU

21.10.2018 15:08

Nemecký minister vnútra je pripravený znášať kritiku.

robert fico

Podľa Sulíka vražda Kuciaka ukázala dve veci. Fico: Na predčasné voľby dôvod nie je

21.10.2018 14:45

Vraždu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice sa darí úspešne vyšetrovať len vďaka pomoci zahraničia, myslí si šéf SaS.

Libra, Británia

Britské firmy sa pripravujú na tvrdý brexit

21.10.2018 14:36

Väčšina britských firiem sa pripravuje na tzv. tvrdý brexit pre prípad, že do decembra sa nevyjasní, akým spôsobom Británia opustí Európsku úniu.

kamenický

Kamenický: Koalícia je na zmene voľby ústavných sudcov dohodnutá

21.10.2018 13:53

Podľa poslanca Smeru je teraz na rade opozícia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 515928x
Priemerná čítanosť článkov: 5999x

Autor blogu

Kategórie