Založ si blog

Marakéš! Zánik kresťanstva na Slovensku!

MARAKÉŠ!

Touto deklaráciou sme vraj ohrození! Máme sa zomknúť a uchrániť tradičné hodnoty, tradičnú rodinu a naše kresťanské korene!

Ale pekne poporiadku – hovorí niekomu niečo Karma? Zákon príčiny a následku, resp. duchovný zákon spätného pôsobenia?

Akí sme my kresťania? Kto je praktizujúci kresťan? Ušetrime si odpoveď!

Sme ohrození, to áno! Ale ak odvrátime túto hrozbu, podpísanú v Marakéši, čo sa zmení?

Úpadok spoločnosti, ktorý je i na Slovensku dlhodobo a desaťročia tak zjavný, sa týmto nezastaví! Naopak, ešte viac sa zrýchli!

My POTREBUJEME migrantov, aby tu začali robiť bordel, aby nás poriadne morálne i telesne prefackali a zobudili z tohoto sna – akože „kresťanského národa“!

Slovák na Slováka len kydá, ohovára, závidí, nepraje. Slovák Slovákovi podrazí kolená pri najbližšej možnej príležitosti. Slovák nemá odvahu, je zbabelcom, najmä čo sa týka životne dôležitých otázok. Slovák je duševne a duchovne mimoriadne lenivý, pretože takmer každý si už myslí, že je dokonalý a nepotrebuje na sebe nič meniť a v ničom sa už nepotrebuje vyvíjať, dozrievať, vzdelávať!

Slovák je všeobecne nevzdelaný, jeho duchaprítomnosť je nahradená tuposťou, jeho kreativita a rozhľad primitívnosťou. Máme vzdelancov rozumu, ale nemáme duchovne, morálne a mravne vzdelaných a vyzretých ľudí!

Toto je obraz o našej skutočnej realite a k pochopeniu tohoto nám stačí už len zbežné rozhliadnutie sa okolo seba!

SLOVÁCI, akéže hodnoty chcete chrániť pred hordou hrdlorezov, ktorí sa onedlho povalia aj na Slovensko?

Zamyslite sa, vyzujte si konečne svoje vyhriate papuče, vybehnite už konečne zo svojich teplých obývačiek a začnite konať! No nie mudrovať v diskusiách tak, ako sa to deje dnes a stále!

Je to len mlátenie prázdnej slamy!

Ak sa Slovák neprebudí v mravnom, morálnom, resp. duchovnom aspekte, ak sa v tomto smere urýchlene nedovzdelá, už nič mu nepomôže!

Tie naivné výkriky v diskusiách či iných debatách, sa vo chvíli, keď dôjde,na skutočné lámanie chleba, ukážu ako prázdne plevy a zaniknú ako „dych vo vetre“!!

Treba však jedným dychom a v logickej dôslednosti dodať, že STARÁ DOBA zašla! Už nikdy viac nebude nič tak, ako bolo ešte donedávna! Hrozí nám buď definitívny zánik, alebo pozdvihnutie národa na stupeň pravého človečenstva.

Už nebudú viac tolerované karikatúry ľudí tak, ako to bolo doteraz. Mocné duchovné zákonitosti vystavia každého z nás pred definitívne rozhodnutie: BUĎ – ALEBO!

Buď cesta k vedomému, ušľachtilému a činorodému životu, alebo cesta v „starých topánkach“, vedúca k definitívnemu zániku bytia človeka!

Tak Slováci, ako sa rozhodnete??

Nech rozprávajú iní: „VAROVANIE PRE VLASTENCOV! „

16.04.2019

NECH ROZPRÁVAJÚ INÍ!: Jony7340 Pani Harabina spinit nemusite on na vas nekyda, Na Harabina spini ko len moze, nehovorim ze je sväty ale pre Slovensko by bol ovela lepsim prez. ako Kiska, Gasparovic viac »

Vladimír Mečiar sa vyjadril o M. Kotlebovi dňa 13. 03. 2019 na Slobodnom vysielači nasledovne:

18.03.2019

"Samozrejme, že v zákulisných politických kuloároch pred voľbou na Ústavných sudcov sa hovorilo, že nejaká dohoda medzi Smerom a Kotlebom prebehla, no neviem o nej, vychádzam len z toho, čo viac »

Prečo Kotleba uzavrel tajnú dohodu so SMEROM a prečo to tají aj pred úzkym vedením predsedníctva strany? /analýza stavu na pokračovanie/

17.03.2019

Kotleba je to najhoršie „vlastenecké“ zlo, aké sa mohlo na Slovensku zakoreniť! Je to človek tak falošný a neúprimný, že pre dosiahnutie svojich, dnes už zjavne zvrhlých egoistických viac »

plot, slovinsko

Slovinsko stavia bariéru, chce zastaviť migrantov

22.08.2019 17:49

Na svojej južnej hranici s Chorvátskom začalo Slovinsko s výstavbou ďalšieho úseku plotu.

zakopané, jaskyňa, záchranííri

Počasie komplikuje záchranu jaskyniarov

22.08.2019 17:35

Záchranári sa v poľských Tatrách od soboty snažia dostať k dvom speleológom, ktorí uviazli vo Veľkej snežnej jaskyni.

baňa, baník, baníci

Renta pre baníkov od 200 eur. Poslanci ju navrhujú po útlme baní

22.08.2019 16:33

Baníci, ktorým skončí pre útlmový vládny program pracovný pomer, by mohli od štátu získať kompenzačná platby.

Monika Jankovská

Razia u štátnej tajomníčky Jankovskej, zaistili jej telefón

22.08.2019 16:31, aktualizované: 18:15

Štátna tajomníčka odovzdala polícii svoj telefón a je plne súčinná s orgánmi činnými v trestnom konaní.