Založ si blog

Marakéš! Zánik kresťanstva na Slovensku!

MARAKÉŠ!

Touto deklaráciou sme vraj ohrození! Máme sa zomknúť a uchrániť tradičné hodnoty, tradičnú rodinu a naše kresťanské korene!

Ale pekne poporiadku – hovorí niekomu niečo Karma? Zákon príčiny a následku, resp. duchovný zákon spätného pôsobenia?

Akí sme my kresťania? Kto je praktizujúci kresťan? Ušetrime si odpoveď!

Sme ohrození, to áno! Ale ak odvrátime túto hrozbu, podpísanú v Marakéši, čo sa zmení?

Úpadok spoločnosti, ktorý je i na Slovensku dlhodobo a desaťročia tak zjavný, sa týmto nezastaví! Naopak, ešte viac sa zrýchli!

My POTREBUJEME migrantov, aby tu začali robiť bordel, aby nás poriadne morálne i telesne prefackali a zobudili z tohoto sna – akože „kresťanského národa“!

Slovák na Slováka len kydá, ohovára, závidí, nepraje. Slovák Slovákovi podrazí kolená pri najbližšej možnej príležitosti. Slovák nemá odvahu, je zbabelcom, najmä čo sa týka životne dôležitých otázok. Slovák je duševne a duchovne mimoriadne lenivý, pretože takmer každý si už myslí, že je dokonalý a nepotrebuje na sebe nič meniť a v ničom sa už nepotrebuje vyvíjať, dozrievať, vzdelávať!

Slovák je všeobecne nevzdelaný, jeho duchaprítomnosť je nahradená tuposťou, jeho kreativita a rozhľad primitívnosťou. Máme vzdelancov rozumu, ale nemáme duchovne, morálne a mravne vzdelaných a vyzretých ľudí!

Toto je obraz o našej skutočnej realite a k pochopeniu tohoto nám stačí už len zbežné rozhliadnutie sa okolo seba!

SLOVÁCI, akéže hodnoty chcete chrániť pred hordou hrdlorezov, ktorí sa onedlho povalia aj na Slovensko?

Zamyslite sa, vyzujte si konečne svoje vyhriate papuče, vybehnite už konečne zo svojich teplých obývačiek a začnite konať! No nie mudrovať v diskusiách tak, ako sa to deje dnes a stále!

Je to len mlátenie prázdnej slamy!

Ak sa Slovák neprebudí v mravnom, morálnom, resp. duchovnom aspekte, ak sa v tomto smere urýchlene nedovzdelá, už nič mu nepomôže!

Tie naivné výkriky v diskusiách či iných debatách, sa vo chvíli, keď dôjde,na skutočné lámanie chleba, ukážu ako prázdne plevy a zaniknú ako „dych vo vetre“!!

Treba však jedným dychom a v logickej dôslednosti dodať, že STARÁ DOBA zašla! Už nikdy viac nebude nič tak, ako bolo ešte donedávna! Hrozí nám buď definitívny zánik, alebo pozdvihnutie národa na stupeň pravého človečenstva.

Už nebudú viac tolerované karikatúry ľudí tak, ako to bolo doteraz. Mocné duchovné zákonitosti vystavia každého z nás pred definitívne rozhodnutie: BUĎ – ALEBO!

Buď cesta k vedomému, ušľachtilému a činorodému životu, alebo cesta v „starých topánkach“, vedúca k definitívnemu zániku bytia človeka!

Tak Slováci, ako sa rozhodnete??

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

23.06.2018

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi! Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Gábor Grendel

Grendel kritizuje navrhovanú voľbu policajného šéfa: Smer si chce zaručiť beztrestnosť

18.08.2018 17:17

Vláda má budúci týždeň schváliť návrh zákona, podľa ktorého bude policajný prezident sedem rokov neodvolateľný.

Švajčiarsko, Alpy, hory, turistika,

Švajčiarsko odmietlo udeliť moslimskému páru občianstvo, úradníkom nechceli podať ruku

18.08.2018 16:39

Švajčiarsko odmietlo udeliť občianstvo moslimskému páru, obaja odmietali počas schvaľovania svojej naturalizácie úradníkom opačného pohlavia podávať ruku.

Camorra, mafia, polícia

V Kalábrii zatkli vplyvného člena 'Ndranghety

18.08.2018 16:28

Vplyvného člena talianskej zločineckej organizácie 'Ndrangheta zatkli po tom, čo strávil tri roky na úteku, väčšinou v Nemecku.

holokaust, transport Židov

Prívrženci nacistu Hessa odvolali zhromaždenie v Berlíne. Prišlo málo ľudí

18.08.2018 16:13

Organizátori zhromaždenia neonacistov na počesť Rudolfa Hessa, svoju pôvodnú akciu v nemeckej metropole Berlín zrušili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 500992x
Priemerná čítanosť článkov: 5825x

Autor blogu

Kategórie