Založ si blog

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

Interrupcia – áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku – Prišla mi takáto otázka:

„Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. Sú iné veci, ktoré treba riešiť..“

Odpoveď: „Každý človek má zodpovednosť a tak isto by si mal zachovať i ľudskú dôstojnosť. Pred sebou samým, pred rodinou, pred spoločenským zriadením a samozrejme pred Bohom.

V tomto kontexte NEEXISTUJE nejaká „ich vec“, pretože sú nejaké pravidlá, vďaka ktorým žijeme a dýchame a tieto pravidlá zasahujú i do takých dejov, ako je narodenie, či nenarodenie človeka.

Pre hlboko zakorenenú nevedomosť ľudí v týchto veciach, sú potom také názory, aké sú.

Žiaľ, každý jeden, i VY, sa musíte začať vzdelávať, lebo sme primitívne zaostalí v otázkach morálky a duchovných súvislostí života.
Prajem pekný deň!“

Dovetok: Človek by sa mal už konečne zbaviť mylnej predstavy, že si môže robiť čo chce. Človek má práva len vtedy, ak si plní svoje povinnosti. To platí nielen pre pozemské, ale i pre duševné a duchovné aspekty života.

V oblasti morálky a skutočného pochopenia zmyslu života sme ako národ mimoriadne zaostalý.

Školstvo neplní svoju úlohu, pretože všetko jeho snaženie vedie človeka iba k čo najvyššiemu naplneniu konzumného spôsobu života!

Ak zlyháva človek ako taký, zlyháva politická elita, zlyhávajú zákony a vtedy nastupuje anarchia. V súčasnosti prežívame anarchiu hodnôt.

Je nevyhnutné, aby sme sa ako národ začali vzdelávať okrem rozumových znalostí aj duševne, teda v rovine skutočnej morálky, skutočnej viery a v skutočné duchovné súvislosti života.

Našou najvnútornejšou podstatou je predsa ľudský duch, vo svojich duševných telách, na Zemi zahalených do pozemského, teda fyzického tela. Je to tak preto, lebo takto sú nastavené skutočné duchovné zákonitosti všetkého života vo vesmíre a v celom Stvorení.

A tu by sme mali aj začať – v poznávaní, chápaní a aplikovaní skutočných duchovných zákonitostí života, ktorých najspodnejšími „výbežkami“ sú naše pozemské, fyzikálne zákonitosti.

Musíme si preto uvedomiť, že človek, ako duchovný tvor, si iba s fyzikou hmoty nevystačí, preto je nevyhnutne potrebné, aby sa Slovenský národ v tejto životne dôležitej veci začal v masívnej forme vzdelávať, inak ako národ zahynieme! A toto nieje žart!

Ak sa nedovzdeláme v otázkach, kým skutočne sme, budeme len tápať a v tejto anarchii názorov môžeme dokonca i ako ľudstvo vyhynúť, ak sa skutočne nespamätáme!

Interrupcia je zabitie, vraždou rodiaceho sa života. Ak by ľudia všeobecne poznali súvislosti celého deja pri narodení, teda od počatia až po samotné narodenie, ak by toto ľudia vo svojich skrytých súvislostiach ovládali ako matematiku, nikdy by si nedovolili, čo i len zahrávať sa s myšlienkou na potrat!

Beda takému národu, kde zostanú ignorované tie najzákladnejšie súvislosti života!

Je preto príkladná snaha pána Mariana Kotlebu a jeho strany ĽSNS v tejto veci, kde sa v skutočnosti začal BOJ a triedenie Slovenského národa na ľudí veriacich v život, na ľudí vlažných a apatických k tomuto a na ľudí ignorujúcich večne platné a nikdy nemenné duchovné „normy“, o ktorých zatiaľ nemajú ani tušenia. Len preto, že sú leniví chápať veci a deje, ktoré sú iným úplne samozrejmé.

Začal sa Boj Dobra a zla na Slovensku!

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

23.06.2018

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi! Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne viac »

Skutočná PRAVDA o Ježišovom zmŕtvychvstaní, alebo cirkevné dogmy, ako pasca pre povrchných veriacich.

27.05.2018

Otázka: V článkoch veľa píšete a poukazujete na „mŕtvu vieru“. Úprimne veriaci človek v Ježiša Krista si nevie tento pojem dosť dobre predstaviť. Tiež ma zaujíma odpoveď na otázku, viac »

Horst Seehofer

Seehofer po neúspechu v Bavorsku pripustil odchod z čela CSU

21.10.2018 15:08

Nemecký minister vnútra je pripravený znášať kritiku.

robert fico

Podľa Sulíka vražda Kuciaka ukázala dve veci. Fico: Na predčasné voľby dôvod nie je

21.10.2018 14:45

Vraždu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice sa darí úspešne vyšetrovať len vďaka pomoci zahraničia, myslí si šéf SaS.

Libra, Británia

Britské firmy sa pripravujú na tvrdý brexit

21.10.2018 14:36

Väčšina britských firiem sa pripravuje na tzv. tvrdý brexit pre prípad, že do decembra sa nevyjasní, akým spôsobom Británia opustí Európsku úniu.

kamenický

Kamenický: Koalícia je na zmene voľby ústavných sudcov dohodnutá

21.10.2018 13:53

Podľa poslanca Smeru je teraz na rade opozícia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 515927x
Priemerná čítanosť článkov: 5999x

Autor blogu

Kategórie