Založ si blog

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

Interrupcia – áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku – Prišla mi takáto otázka:

„Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. Sú iné veci, ktoré treba riešiť..“

Odpoveď: „Každý človek má zodpovednosť a tak isto by si mal zachovať i ľudskú dôstojnosť. Pred sebou samým, pred rodinou, pred spoločenským zriadením a samozrejme pred Bohom.

V tomto kontexte NEEXISTUJE nejaká „ich vec“, pretože sú nejaké pravidlá, vďaka ktorým žijeme a dýchame a tieto pravidlá zasahujú i do takých dejov, ako je narodenie, či nenarodenie človeka.

Pre hlboko zakorenenú nevedomosť ľudí v týchto veciach, sú potom také názory, aké sú.

Žiaľ, každý jeden, i VY, sa musíte začať vzdelávať, lebo sme primitívne zaostalí v otázkach morálky a duchovných súvislostí života.
Prajem pekný deň!“

Dovetok: Človek by sa mal už konečne zbaviť mylnej predstavy, že si môže robiť čo chce. Človek má práva len vtedy, ak si plní svoje povinnosti. To platí nielen pre pozemské, ale i pre duševné a duchovné aspekty života.

V oblasti morálky a skutočného pochopenia zmyslu života sme ako národ mimoriadne zaostalý.

Školstvo neplní svoju úlohu, pretože všetko jeho snaženie vedie človeka iba k čo najvyššiemu naplneniu konzumného spôsobu života!

Ak zlyháva človek ako taký, zlyháva politická elita, zlyhávajú zákony a vtedy nastupuje anarchia. V súčasnosti prežívame anarchiu hodnôt.

Je nevyhnutné, aby sme sa ako národ začali vzdelávať okrem rozumových znalostí aj duševne, teda v rovine skutočnej morálky, skutočnej viery a v skutočné duchovné súvislosti života.

Našou najvnútornejšou podstatou je predsa ľudský duch, vo svojich duševných telách, na Zemi zahalených do pozemského, teda fyzického tela. Je to tak preto, lebo takto sú nastavené skutočné duchovné zákonitosti všetkého života vo vesmíre a v celom Stvorení.

A tu by sme mali aj začať – v poznávaní, chápaní a aplikovaní skutočných duchovných zákonitostí života, ktorých najspodnejšími „výbežkami“ sú naše pozemské, fyzikálne zákonitosti.

Musíme si preto uvedomiť, že človek, ako duchovný tvor, si iba s fyzikou hmoty nevystačí, preto je nevyhnutne potrebné, aby sa Slovenský národ v tejto životne dôležitej veci začal v masívnej forme vzdelávať, inak ako národ zahynieme! A toto nieje žart!

Ak sa nedovzdeláme v otázkach, kým skutočne sme, budeme len tápať a v tejto anarchii názorov môžeme dokonca i ako ľudstvo vyhynúť, ak sa skutočne nespamätáme!

Interrupcia je zabitie, vraždou rodiaceho sa života. Ak by ľudia všeobecne poznali súvislosti celého deja pri narodení, teda od počatia až po samotné narodenie, ak by toto ľudia vo svojich skrytých súvislostiach ovládali ako matematiku, nikdy by si nedovolili, čo i len zahrávať sa s myšlienkou na potrat!

Beda takému národu, kde zostanú ignorované tie najzákladnejšie súvislosti života!

Je preto príkladná snaha pána Mariana Kotlebu a jeho strany ĽSNS v tejto veci, kde sa v skutočnosti začal BOJ a triedenie Slovenského národa na ľudí veriacich v život, na ľudí vlažných a apatických k tomuto a na ľudí ignorujúcich večne platné a nikdy nemenné duchovné „normy“, o ktorých zatiaľ nemajú ani tušenia. Len preto, že sú leniví chápať veci a deje, ktoré sú iným úplne samozrejmé.

Začal sa Boj Dobra a zla na Slovensku!

MIMORIADNA správa! Porošenko povolal zálohy!

03.12.2018

MIMORIADNA správa! Porošenko povolal zálohy! Úmyselne eskaluje napätie, aby mohol presadiť predĺženie výnimočného stavu! Na Ukraine, v regiónoch, kde bolo vyhlásenné stanné právo, boli viac »

Židia zavraždili Ježiša, versus Dankove nálepkovanie antisemitizmom!

02.12.2018

Motto: "Zlo na Zemi sa vždy manifestuje a prejavuje skrze ľudí, ktorí sa s týmto zlom stotožnili a stali sa jeho vykonávateľmi! Aby zlo na Zemi malo reálnu, skutočnú moc, zachytí sa vždy v viac »

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

triblavina,kamion,dialnica D1

Súvislá diaľnica do Košíc bude skôr cez Maďarsko ako cez Slovensko

11.12.2018 21:23

Bratislava a Košice budú prepojené súvislou diaľnicou minimálne o päť rokov skôr cez územie Maďarska než cez Slovensko.

štrasburg, streľba

Na vianočných trhoch v Štrasburgu sa strieľalo, hlásia obete

11.12.2018 21:17, aktualizované: 23:48

Šlo o teroristický útok, pri ktorom zahynuli najmenej dvaja ľudia, ale niektoré zdroje hovoria až o štyroch mŕtvych.

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 88
Celková čítanosť: 525308x
Priemerná čítanosť článkov: 5969x

Autor blogu

Kategórie