Založ si blog

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi!

Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne ho táto skutočnosť prevažne v pozemských pomeroch. Tie obmedzenia sú rôznorodé, ale zjavné a vždy individuálne od prípadu k prípadu.

Pokiaľ je však človek zaostalý vo svojom duchovnom vývoji, ako to môžeme vnímať dnes po celej Zemi, tak to prináša nedozierne škody do celkového vývoja ľudstva. Jedná sa o škody takého rozsahu, že absencia týchto znalostí nakoniec môže priviesť celé ľudstvo k totálnemu vyhubeniu a sebazničeniu!

Absenscia skutočných hodnôt, ktoré sú piliermi zdravého života na Zemi, priviedla ľudstvo ako celok na pokraj priepasti!

Preveďme si to na drobné – ak má krajina špatných politikov, tak je to len preto, že VAČŠINA národa je mnetálne na úrovni tohoto politického dna!

Je to zákonitý dej, nevyvratiteľný fakt, svedčiaci o celkovej úrovni národa v oblasti rozumovej, duševnej i duchovnej!

Pokiaľ sa ľudstvo nespamätá a nezačne sa vzdelávať v otázkach kardinálneho významu, nikdy nemôže počítať s pokrokom!

Mnohí veriaci prijali príliš plytko a povrchne VŠETKY Ježišove slová a nie inak je to i so slovami „Modli sa a pracuj!“, pretože z nich úmyslene vynechali to najdôležitejšie – „Modli sa a pracuj, PRACUJ NA SEBE SAMOM!“

To znamemá, každý deň tvrdo pracovať na sebe byť lepším a byť lepším neznamená nič iné, ako sa učiť zodpovedne rešpektovať zákony skutočného Majiteľa tejto Zeme!

Poznať pravidlá a rešpektovať ich!

Zem a celý vesmír patrí Bohu a nie človeku! Stvoriteľ postavil tento vesmírny príbytok pre svoje tvorstvo, aby v ňom dozrievali a vyvíjali sa k svojmu predurčeniu.To predurčenie je však dané Stvoriteľom a človek nikdy na tom nič nezmení!

Ak sa človek voči tomuto zámeru vzoprie tak, ako sa to deje dnes po celej Zemi, ľudstvo si ako celok „narazí nos“!

A práve dnes stojíme na prahu Veľkého zúčtovania, ktoré je biblicky známe ako Posledný Súd!

Nikto z vás, ktorí čítate tieto riadky, by ste už nemali premeškať v zbytočnostiach ani minútu drahocenného času, ktorý na nutnú zmenu seba samých ešte máme.

Ľudia, začnite už konečne zdravo uvažovať nad svojimi životmi!

Nech rozprávajú iní: „VAROVANIE PRE VLASTENCOV! „

16.04.2019

NECH ROZPRÁVAJÚ INÍ!: Jony7340 Pani Harabina spinit nemusite on na vas nekyda, Na Harabina spini ko len moze, nehovorim ze je sväty ale pre Slovensko by bol ovela lepsim prez. ako Kiska, Gasparovic viac »

Vladimír Mečiar sa vyjadril o M. Kotlebovi dňa 13. 03. 2019 na Slobodnom vysielači nasledovne:

18.03.2019

"Samozrejme, že v zákulisných politických kuloároch pred voľbou na Ústavných sudcov sa hovorilo, že nejaká dohoda medzi Smerom a Kotlebom prebehla, no neviem o nej, vychádzam len z toho, čo viac »

Prečo Kotleba uzavrel tajnú dohodu so SMEROM a prečo to tají aj pred úzkym vedením predsedníctva strany? /analýza stavu na pokračovanie/

17.03.2019

Kotleba je to najhoršie „vlastenecké“ zlo, aké sa mohlo na Slovensku zakoreniť! Je to človek tak falošný a neúprimný, že pre dosiahnutie svojich, dnes už zjavne zvrhlých egoistických viac »

baňa, baník, baníci

Renta pre baníkov od 200 eur. Poslanci ju navrhujú po útlme baní

22.08.2019 16:33

Baníci, ktorým skončí pre útlmový vládny program pracovný pomer, by mohli od štátu získať kompenzačná platby.

Monika Jankovská

Razia u štátnej tajomníčky Jankovskej, zaistili jej telefón

22.08.2019 16:31

Štátna tajomníčka odovzdala polícii svoj telefón a je plne súčinná s orgánmi činnými v trestnom konaní.

deti, dieťa, dievča, zneužívanie, internet

Zneužívanie detí cez internet sa stupňuje

22.08.2019 16:30

Malé mesto a až dva prípady súviace so zneužívaním detí, ktoré sa stali za sebou. Páchateľ sa k deťom z Nového Mesta nad Váhom dostal cez sociálnu sieť.

počasie, jarošová

Veľká zmena počasia. Udrú trópy a úpek!

22.08.2019 16:30

Bude vpád teplého vzduchu náhly alebo ortuť teplomera bude stúpať postupne?