Založ si blog

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi!

Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne ho táto skutočnosť prevažne v pozemských pomeroch. Tie obmedzenia sú rôznorodé, ale zjavné a vždy individuálne od prípadu k prípadu.

Pokiaľ je však človek zaostalý vo svojom duchovnom vývoji, ako to môžeme vnímať dnes po celej Zemi, tak to prináša nedozierne škody do celkového vývoja ľudstva. Jedná sa o škody takého rozsahu, že absencia týchto znalostí nakoniec môže priviesť celé ľudstvo k totálnemu vyhubeniu a sebazničeniu!

Absenscia skutočných hodnôt, ktoré sú piliermi zdravého života na Zemi, priviedla ľudstvo ako celok na pokraj priepasti!

Preveďme si to na drobné – ak má krajina špatných politikov, tak je to len preto, že VAČŠINA národa je mnetálne na úrovni tohoto politického dna!

Je to zákonitý dej, nevyvratiteľný fakt, svedčiaci o celkovej úrovni národa v oblasti rozumovej, duševnej i duchovnej!

Pokiaľ sa ľudstvo nespamätá a nezačne sa vzdelávať v otázkach kardinálneho významu, nikdy nemôže počítať s pokrokom!

Mnohí veriaci prijali príliš plytko a povrchne VŠETKY Ježišove slová a nie inak je to i so slovami „Modli sa a pracuj!“, pretože z nich úmyslene vynechali to najdôležitejšie – „Modli sa a pracuj, PRACUJ NA SEBE SAMOM!“

To znamemá, každý deň tvrdo pracovať na sebe byť lepším a byť lepším neznamená nič iné, ako sa učiť zodpovedne rešpektovať zákony skutočného Majiteľa tejto Zeme!

Poznať pravidlá a rešpektovať ich!

Zem a celý vesmír patrí Bohu a nie človeku! Stvoriteľ postavil tento vesmírny príbytok pre svoje tvorstvo, aby v ňom dozrievali a vyvíjali sa k svojmu predurčeniu.To predurčenie je však dané Stvoriteľom a človek nikdy na tom nič nezmení!

Ak sa človek voči tomuto zámeru vzoprie tak, ako sa to deje dnes po celej Zemi, ľudstvo si ako celok „narazí nos“!

A práve dnes stojíme na prahu Veľkého zúčtovania, ktoré je biblicky známe ako Posledný Súd!

Nikto z vás, ktorí čítate tieto riadky, by ste už nemali premeškať v zbytočnostiach ani minútu drahocenného času, ktorý na nutnú zmenu seba samých ešte máme.

Ľudia, začnite už konečne zdravo uvažovať nad svojimi životmi!

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Skutočná PRAVDA o Ježišovom zmŕtvychvstaní, alebo cirkevné dogmy, ako pasca pre povrchných veriacich.

27.05.2018

Otázka: V článkoch veľa píšete a poukazujete na „mŕtvu vieru“. Úprimne veriaci človek v Ježiša Krista si nevie tento pojem dosť dobre predstaviť. Tiež ma zaujíma odpoveď na otázku, viac »

kamenický

Kamenický: Koalícia je na zmene voľby ústavných sudcov dohodnutá

21.10.2018 13:53

Podľa poslanca Smeru je teraz na rade opozícia.

Mäso, obchod, nákup, reťazec

O odvode pre reťazce sa ešte diskutuje, podľa SNS je panika zbytočná

21.10.2018 13:43

Zákon o osobitnom odvode je ešte predmetom diskusie, takže je zbytočné robiť paniku, zdôraznil šéf poslaneckého klubu SNS Tibor Bernaťák.

Belgicko EÚ summit Británia brexit

Kybernetický útok prišiel od 'veľkých mocností', Rusko ale Pellegrini nemenoval

21.10.2018 13:20

Premiér k sankciám EÚ voči Rusku uviedol, že "rozhodnutie EÚ rešpektujeme. Na druhej strane musím povedať, že na Slovensku sme ich reálne pocítili."

Polícia, policajti, Taliansko, Miláno

Taliani chytili vplyvného člena 'Ndranghety

21.10.2018 12:38

Matteo Salvini v reakcii na dolapenie Morganteho uviedol, že takí zločinci by mali "hniť vo väzení".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 515901x
Priemerná čítanosť článkov: 5999x

Autor blogu

Kategórie