Založ si blog

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi!

Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne ho táto skutočnosť prevažne v pozemských pomeroch. Tie obmedzenia sú rôznorodé, ale zjavné a vždy individuálne od prípadu k prípadu.

Pokiaľ je však človek zaostalý vo svojom duchovnom vývoji, ako to môžeme vnímať dnes po celej Zemi, tak to prináša nedozierne škody do celkového vývoja ľudstva. Jedná sa o škody takého rozsahu, že absencia týchto znalostí nakoniec môže priviesť celé ľudstvo k totálnemu vyhubeniu a sebazničeniu!

Absenscia skutočných hodnôt, ktoré sú piliermi zdravého života na Zemi, priviedla ľudstvo ako celok na pokraj priepasti!

Preveďme si to na drobné – ak má krajina špatných politikov, tak je to len preto, že VAČŠINA národa je mnetálne na úrovni tohoto politického dna!

Je to zákonitý dej, nevyvratiteľný fakt, svedčiaci o celkovej úrovni národa v oblasti rozumovej, duševnej i duchovnej!

Pokiaľ sa ľudstvo nespamätá a nezačne sa vzdelávať v otázkach kardinálneho významu, nikdy nemôže počítať s pokrokom!

Mnohí veriaci prijali príliš plytko a povrchne VŠETKY Ježišove slová a nie inak je to i so slovami „Modli sa a pracuj!“, pretože z nich úmyslene vynechali to najdôležitejšie – „Modli sa a pracuj, PRACUJ NA SEBE SAMOM!“

To znamemá, každý deň tvrdo pracovať na sebe byť lepším a byť lepším neznamená nič iné, ako sa učiť zodpovedne rešpektovať zákony skutočného Majiteľa tejto Zeme!

Poznať pravidlá a rešpektovať ich!

Zem a celý vesmír patrí Bohu a nie človeku! Stvoriteľ postavil tento vesmírny príbytok pre svoje tvorstvo, aby v ňom dozrievali a vyvíjali sa k svojmu predurčeniu.To predurčenie je však dané Stvoriteľom a človek nikdy na tom nič nezmení!

Ak sa človek voči tomuto zámeru vzoprie tak, ako sa to deje dnes po celej Zemi, ľudstvo si ako celok „narazí nos“!

A práve dnes stojíme na prahu Veľkého zúčtovania, ktoré je biblicky známe ako Posledný Súd!

Nikto z vás, ktorí čítate tieto riadky, by ste už nemali premeškať v zbytočnostiach ani minútu drahocenného času, ktorý na nutnú zmenu seba samých ešte máme.

Ľudia, začnite už konečne zdravo uvažovať nad svojimi životmi!

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Skutočná PRAVDA o Ježišovom zmŕtvychvstaní, alebo cirkevné dogmy, ako pasca pre povrchných veriacich.

27.05.2018

Otázka: V článkoch veľa píšete a poukazujete na „mŕtvu vieru“. Úprimne veriaci človek v Ježiša Krista si nevie tento pojem dosť dobre predstaviť. Tiež ma zaujíma odpoveď na otázku, viac »

Gábor Grendel

Grendel kritizuje navrhovanú voľbu policajného šéfa: Smer si chce zaručiť beztrestnosť

18.08.2018 17:17

Vláda má budúci týždeň schváliť návrh zákona, podľa ktorého bude policajný prezident sedem rokov neodvolateľný.

Švajčiarsko, Alpy, hory, turistika,

Švajčiarsko odmietlo udeliť moslimskému páru občianstvo, úradníkom nechceli podať ruku

18.08.2018 16:39

Švajčiarsko odmietlo udeliť občianstvo moslimskému páru, obaja odmietali počas schvaľovania svojej naturalizácie úradníkom opačného pohlavia podávať ruku.

Camorra, mafia, polícia

V Kalábrii zatkli vplyvného člena 'Ndranghety

18.08.2018 16:28

Vplyvného člena talianskej zločineckej organizácie 'Ndrangheta zatkli po tom, čo strávil tri roky na úteku, väčšinou v Nemecku.

holokaust, transport Židov

Prívrženci nacistu Hessa odvolali zhromaždenie v Berlíne. Prišlo málo ľudí

18.08.2018 16:13

Organizátori zhromaždenia neonacistov na počesť Rudolfa Hessa, svoju pôvodnú akciu v nemeckej metropole Berlín zrušili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 500990x
Priemerná čítanosť článkov: 5825x

Autor blogu

Kategórie