Založ si blog

Prečo Kotleba uzavrel tajnú dohodu so SMEROM a prečo to tají aj pred úzkym vedením predsedníctva strany? /analýza stavu na pokračovanie/

Kotleba je to najhoršie „vlastenecké“ zlo, aké sa mohlo na Slovensku zakoreniť! Je to človek tak falošný a neúprimný, že pre dosiahnutie svojich, dnes už zjavne zvrhlých egoistických cieľov, očividne klame a manipuluje aj so svojimi najbližšími spolupracovníkmi, ktorí mu slepo dôverujú!

Včerajšie prezidentské voľby dopadli s katastrofálnym výsledkom pre vlastenecké sily na Slovensku!

A nielen to, Slovensko ako také bude v dôsledku tohoto neúspechu krok za krokom kráčať v ústrety rozkladu štátnosti, ako i rozkladu tradičných hodnôt a morálky!

Za tento stav doslova neodškriepiteľne zodpovedá skupina tzv. „vlastencov“, neschopných spolupracovať a spájať sa na príbuznom ideovom základe.

V ignorácii spolupráce a v presadzovaní akejsi vlastnej vyvolenosti, zároveň doslova groteskne sa prezentujúca ako „najvyššia autorita“ na vlasteneckej scéne Slovenska, sa vo včerajší volebný deň naplnili tie najhoršie prognózy, na ktoré upozorňovali mnohí vlastenci na sieťach už celé týždne vopred!

Strana ĽSNS, na čele s Kotlebom, sa rozhodla ignorovať skutočné vlastenecké záujmy na Slovensku a zamerali sa tak len na vlastné ambície a stranícke záujmy. Odignorovali celú ostatnú vlasteneckú scénu na Slovensku a vo svojom akomsi „pseudovlastenectve“ sa uzavreli do bubliny vlastnej, jedine správnej vízie pre Slovensko!

Včerajšie voľby následkom tohoto politického poblúznenia jednej strany priniesli a spôsobili pre ďalší vývoj Slovenska doslova katastrofu!

Predvolebné blúznenia o tom, že v II kole môže skončiť Harabin s Kotlebom, že Kotlebových voličov je v súčasnosti 400-500 tisíc, že Kotleba dokonca môže s náskokom poraziť Harabina a podobné nezmysly, sa samozrejme nenaplnili, ale naplnili sa tie najčiernejšie obavy, že do II. kola sa napokon nedostane ani jeden vlastenecký kandidát!

Skôr, než prejdeme k podrobnostiam, prečo Kotleba takýmto fatálnym spôsobom zradil viac ako 350 tisíc zvyšných vlastencov na Slovensku a dnes vo videovstupe na you-tube dokonca „zglorifikoval“ iba svojich, zhruba 220 tisíc voličov, čo nesie známky jasnej selektivity, ignorácie a nezáujmu, teda známky presne toho, čo v tomto kontexte pokrytecky vyčíta on sám politickým predstaviteľom, ktorí ignorujú jeho stranu a jeho voličov, alebo médiá, ktoré ho nepozývajú do relácií, skôr teda, než prejdeme k ďalším podrobnostiam, je potrebné, pre pochopenie súvislostí, aby ste sa oboznámili s viac ako mesiac starým textom, uverejneným na tomto blogu, ktorý mal v poslednej možnej chvíli vyburcovať všetkých vlastencov k tomu, aby pochopili, ako vážna je situácia a ako je potrebné rozhodnúť sa správne pred volebnou urnou.

Pritom v diskusiách a článkoch som opakovane upozorňoval na to, že srdcom musí zvoliť každý svojho kandidáta, ale do urny musí poputovať hlas toho vlastenca, ktorý ma najreálnejšiu šancu, aby sa do II kola prebojoval. Lebo v parlamentkách bojuje každý uchádzač či strana sama za seba, pre zisk čo najvyšších preferencií, ale prezidentské voľby sú o spájaní a spolupráci na rovnorodom, resp. podobnom ideovom základe! Takýchto a podobných upozornení bolo za posledné mesiace uverejnených na desiatky a to len preto, aby si to každý vlastenecký volič jasne uvedomil, aká zodpovednosť je na neho kladená v týchto tak rozhodujúcich prezidentských voľbách!

Tak tu je ten sľúbený text v autentickom znení a v jeho závere priložím i zdrojový link:

Slováci, stratili ste už zdravý rozum??Najnovší PREDVOLEBNÝ prieskum vykazuje HROZIVÉ VÝSLEDKY pre všetky vlastenecké sily na Slovensku!! Preto si POZORNE prečítajte túto analýzu a nemudrujte už toľko v diskusiách, ale radšej pridajte pomocnú ruku k dielu!

Slováci, ešte raz, stratili ste už načisto zdravý rozum??

Lebo toto kričíte pred každými voľbami, že neveríte týmto prieskumom a vždy to dopadne napokon tak, že tie prieskumy sa nakoniec naplnia, s výnimkou posledných parlamentných volieb, kde sa manipulovalo s preferenciami strany Kotleba-ĽSNS, resp. mnohí voliči vo vtedajších prieskumoch nechceli zo strachu priznať, že sú rozhodnutí podporiť túto stranu. Bola to z časti manipulácia a z časti obavy a strach s „priznaním sympatií“ voči tejto strane!

To ale potvrdilo, že celkovo voľby zmanipulované neboli, pretože ak by boli, Kotlebova strana sa nedostane do parlamentu za žiadnych okolností!
Odvtedy sa však veľa zmenilo! Vlastencov pribudlo a celková situácia na Slovensku dnes je viac ako vážna. Ale kto použije čisté rácio na zhodnotenie súčasného stavu, pochopí, že DNES, v prítomnosti, nieje na Slovensku viac ako 25% voličov vlastenecky cítiacich, ktorí podporia svojho najviac preferovaného kandidáta.

Z voličov, ktorí pôjdu k volebným urnám nás dnes nie je viac ako 25% a hovoriť o vyšších percentách by bolo len zbožným prianím a blúznením. Nepochybne do volieb je ešte zhruba mesiac, dovtedy, dobre mierenou stratégiou vlasteneckých kandidátov sa môže toto percento ešte o niečo navýšiť, ale dokonca aj znížiť! Ale stále sa bavíme o plus-mínus 25% voličských hlasov, patriacich vlastencom, žiaľ dnes už rozhádaným vlastencom!

Slováci, vlastenci a patrioti uvažujte! Ak je nás zatiaľ len 25%, tak si musíme uvedomiť, že i táto posledná prognéza agentúry AKO je pravdivá a objektívna, pretože situácia na Slovensku je presne taká, ako ukazuje spomenutý graf! Máme teda voči sebe zatiaľ obrovskú presilu!
Alebo chce niekto naivne tvrdiť, že nás je viac, že nás je 30,40, alebo dokonca 50% vlastenecky orientovaných voličov ?To si naozaj vo svojej naivnosti a povrchnosti myslenia myslíte, že z Oľano, progresívcov, sulíkovcov a z ďalšej verbeži, podobne aj zo smeru, bugárovcov, kollárovcov poutekali v státisícoch ľudia k nám, k národovcom??

Ak by to tak bolo, všetky tie aktivity ako „zomri“, denník N, sme a podobne, všetka tá žumpa by bola tak oslabená, že by prestala existovať! No oni expandujú, mobilizujú sa vďaka stále veľkému počtu Slovákov, ktorí ešte nedozreli, aby pochopili, kde je Pravda a kde Lož! Sú ako v opojení, zmanipulovaní a v tomto slniečkárskom vytržení sú oproti nám zatiaľ v obrovskej presile! Lebo ak by to tak nebolo, už dávno nám vládnu vlasteneckí vodcovia , teda politici s morálnym kreditom a žijeme si na Slovensku ako v tej najkrajšej rozprávke!

No stále nám vládnu oligarchovia, politickí podvodníci a morálna žumpa Slovenska a bolo to tiež plné povzbudzujúceho kriku a blúznenia aj pred poslednými parlamentkami, že sa nemusíme ničoho báť, že prieskumy sú zmanipulované a že konečne prídu zmeny a ozdravenie spoločnosti!
Ste tak naivní a nepoučiteľní! Tieto isté nereálne očakávania omieľate už celé týždne a mesiace stále dookola, namiesto toho, aby ste sa realite pozreli priamo do očí a zapojili zdravý sedliacky rozum!

Prebuďte sa Slováci: Je nás sotva 25% dnes a nie viac. Ak by prišlo voliť 3 milióny Slovákov k prezidenstkým voľbám, čo by bol absolútny rekord a precedens, znamenalo by to, že vlastencov je na Slovensku 750.000!! Trištvrte milióna vlastencov. Obrovský nárast za posledné 4 roky z dôvodu, že sme sa začali naplno ozývať každý podľa svojich možností verejne voči tomuto skorumpovanému systému, ale i z dôvodu, že vlasteneckých kandidátov pribudlo a každý z nich svojim spôsobom povahy a charakteru, vízií a plánov dokáže nabudiť a povzbudiť rovnorodých ľudí, patriotov.
No stále máme voči sebe obrovskú presilu, viac ako dva aj štvrť milióna voličov, tradične zabetónovaných v liberálnych, slniečkárskych alebo koaličných stranách, ktorí sa len tak ľahko nevzdajú svojich názorov i svojich politických vzorov!

Slováci vlastenci, prestaňte teda blúzniť, že tieto prieskumy sú zmanipulované, lebo tento posledný prieskum najreálnejšie odzrkadľuje skutočný stav vecí! Dokonca sa plne stotožňuje s analýzou, ktorú som uverejnil takmer pred mesiacom na blogoch i na komunikačných sieťach. Do bodky sa napĺňa hrozivá skutočnosť, že nakoniec utrpíme ten najťažší debakel v novodobej histórii Slovenska!

Má nás to mobilizovať a zmobilizovať, nie nútiť k blúzneniu o tomto že vyhráme a potom, po voľbách nám zostanú len oči pre plač, pretože pred voľbami ste, sme, nevyužili všetky svoje sily a schopnosti, ktoré mohli viesť k nárastu počtu vlasteneckých voličov!
Presvedčte smerákov, bugárovcov matovičovcov, saskárov progresívcov a všetku tú pomätenú väčšinu na Slovensku, aby sa k nám pridali! Presvedčte ich na základe toho, že sme lepší, že máme lepšie vízie, uznávame lepšie hodnoty a sme predurčení k tomu, aby sme tento národ pozdvihli na oveľa vyšší stupeň existencie, ako sa nachádza dnes!
Lenže toto je utópia!

Lebo čo vidia títo naši „nepriatelia“?

Len trieštenie a hádky vlasteneckých síl, čo vyexpandovalo do nesmierne nešťastnej záležitosti na vlasteneckej scéne, kedy strana ĽSNS načisto prišla o zdravý rozum a začali mediálnu očierňujúcu kampaň k inému vlasteneckému kandidátovi, k p. Harabinovi!
Pozrite sa na ten graf a na tie percentá! Do bodky je situácia dnes na Slovensku taká a nie iná!! Veď nám hrozí, že sa ani nedostaneme do II kola, lebo hlasy vlastencov budú nejednotné, rozbité a prehráme ešte skôr, ako sme mohli reálne zabojovať o zmenu!
Apelujem na Slovákov vlastencov, už takmer dva mesiace vystríham pred týmto katastrofálnym scenárom pre nás, všetky články v blogoch, analýzy, diskusie, pod ktorými stojím, sa plnia takmer s absolútnou istotou a len nemysliaci človek si nedokáže všetko racionálne spočítať tak, aby sa dopracoval k takmer rovnakým výsledkom!
Ľudia uvažujte reálne a počítajte a dopracujete sa k rovnakým výsledkom! Veď na pochopenie toho, aký je dnes reálny stav vecí, stačí logika žiakov vyšších stupňov ZDŠ! Vezmite si pero a papier a počítajte a dopracujete sa k podobným výsledkom, ako sú prezentované v tomto najnovšom prieskume i v tomto článku!

Pred rokom som uverejnil status v mnohých skupinách na sieťach v nasledujúcom znení“

„Ak sa do roka a do dňa nezjednotia všetky zvučné vlastenecké mená na Slovensku, môžeme zabudnúť na reálnu zmenu“!
Status bol uverejnený 08.02.2018 a po roku sa ukazuje, že situácia je oveľa horšia, než sa dalo predpokladať!

Pritom bolo to kriku a posmechov v diskusiách pod týmito statusmi, ktoré si prečítali desiatky tisíc Slovákov! Niektorí sa neštítili od posmechov hádzať i špinu na autora vízie, ktorá už vtedy mala reálne kontúry rodiacej sa hrozivej skutočnosti, no až na malé výnimky málokto tomu venoval pozornosť, skôr naopak, len posmech a zosmiešňovanie!

Varujem vás Slováci vlastenci, ak sa nespojíme a nebudeme svorní a nebudeme pousilovať svojím nasadením a svojim hlasom toho kandidáta, ktorý bude mať opakovane v preferenciách najviac hlasov, ak teda nezahlasujeme všetci svorne pre tento jeden hlas, aby sme ho pretlačili do II kola, prehráme všetci a prehrajú najmä tí, ktorí sa dnes vyhlasujú za najväčších vlastencov na Slovensku!
Ak sa nespamätáte všetci do jedného, v II kole nebudeme mať nakoniec ani jedného kandidáta!

Slováci, prebuďte sa konečne!“

Najnovší PREDVOLEBNÝ prieskum vykazuje HROZIVÉ VÝSLEDKY pre všetky vlastenecké sily na Slovensku!

Takmer identicky sa naplnili prógnózy i tohoto článku, pričom podobných článkov nielen na mojich blogoch, vyšlo od začiatku januára niekoľko v rade, z dôvodu, že diskusie na sieťach vykazovali tak hrozivé následky pre výsledok volieb, že len vlastenecký „darebák“ by v tomto smere zostal nečinný a neburcoval by svoje okolie v tom najvyššom nasadení!A vida, naplnili sa všetky tieto hrozby!

Ale poďme k veci a ku koreňu toho, prečo Kotleba kandidoval, prečo uzavrel dohodu so Smerom doslova poza chrbát väčšiny jeho najbližších spolupracovníkov, prečo pošpinil a potopil Hrabina a jeho voličov a prečo mu vlastne takáto situácia vyhovuje?

 

/keďže analýza je značne rozsiahla, pokračovanie článku zajtra, vo večerných hodinách…/

 

V dnešnom sľúbenom pokračovaní je potrebné oboznámiť čitateľov s niektorými závažnými reakciami na sieťach, bezprostredne súvisiacich jak s výsledkom volieb, tak i jasne naznačujúcich skutočnosť, že Kotleba uzavrel ešte pred ohlásením svojej kandidatúry dohody so Smerom, sledujúc tak svoj kariérny rast, bez ohľadu na to, aké následky to bude mať pre vlasteneckú scénu Slovenska!

To, že kandidovať pôvodne nechcel, dokonca kandidatúru striktne odmietal ešte vo februári minulého roka, mám zachytené v komunikácii s popredným členom strany ĽSNS a v ďalších častiach analýzy bude aj tento text, táto autentická komunikácia zverejnená, pre nutné vykreslenie celého obrazu o Kotlebových skutočných snahách a cieľoch, ako i o jeho manipulácii so svojimi voličmi, dokonca i o jeho manipulácuii s jeho najbližšími spolupracovníkmi!

Vladimír Mečiar sa vyjadril o M. Kotlebovi dňa 13.03.2019 na Slobodnom vysielači nasledovne:

„Samozrejme, že v zákulisných politických kuloároch pred voľbou na Ústavných sudcov sa hovorilo, že nejaká dohoda medzi Smerom a Kotlebom prebehla, no neviem o nej, vychádzam len z toho, čo bolo verejne publikované… Kotleba hrá na seba. Chce sa vyprofilovať ako politická osobnosť, chce byť lídrom na Slovensku a je mu jedno kto, čo a ako urobí a je mu jedno, že by podporil Štefana Harabina a tým dostal ten istý smer, aký zastáva sám Kotleba – konzervatívny a národno demokratický, do II. kola prezidentských volieb! Je to ČISTÝ EGOIZMUS a isté sebanadhodnotenie pána Kotlebu a aj nadhodnotenie možností jeho strany /sebapreceňovanie/. Takže to vnímam skôr ako sebalásku Kotlebu, než pochopenie zámerov politiky a konštrukciu politiky, ktorá by v každom prípade pomohla Harabinovi v prezidentských voľbách.“

https://www.youtube.com/watch?v=qYa8J4XC4EY

Podobne je vhodné na tomto mieste priniesť i vyjadrenie Mariana magáta, ktorý sa vyjadril voči Kotlebovi nasledovne:

Marian Magát sa vyjadril o M. Kotlebovi 17.03.2019:

„Objavili sa názory na internete, že aj tak je Marian Kotleba víťaz, no NIEJE! NIEJE VÍŤAZ, JE PORAZENÝ! Marian Kotleba doplatil na to, že od začiatku odkopáva schopných ľudí a obklopuje sa riťolezcami, pätolízačmi a väčšinou ľuďmi, ktorí sa nevedia poriadne ani podpísať! Ak bude aj naďalej robiť politiku, akú robí, že nebude ustupovať a tváriť sa pri tom, že má patent na všetko, tak nikdy to nikam nedotiahne a ĽSNS politicky skončí tak, ako aj Marian Kotleba!

Ešte raz, Kotleba je v týchto voľbách porazený a nie je porazený prvý krát!

Dnes už začína byť zbytočný a len zavadzia na národnej scéne, čím nenecháva priestor pre druhých, schopnejších!“

https://www.youtube.com/watch?v=GylB8cfrEZw

 

Z ďalšej komunikácie:

Z.S. „Pán Ľuboš Ďurfina, musím sa vám ospravedlniť. Trochu dlhšie mi to trvalo, než som si bola schopná priznať, že som ĽSNS príliš dôverovala a že ma sklamali! Stále som ich v duchu akosi ospravedlňovala a ubezpečovala samu seba, že Kotleba by to nikdy neurobil, že by bol preňho prieskum dôležitejší ako Slovensko! On nás fakticky predal za ten prieskum, aby vedel, ako na tom ako strana sú! A ak k tomu ešte pridám to, že sa dohodol so Smerom… Osobne ma to natoľko dorazilo, že som preplakala jeden celý deň! Nikomu som tak nedôverovala, ako tejto strane. Našťastie, pána Kotlebu som nevolila, lebo som mala za to, že pán Harabín by sa na funkciu prezidenta hodil viac a ani som sa s tým netajila, že som to priznala aj pred ostatnými voličmi ĽSNS. Teraz som však zostala natoľko zlomená, že svoju dôveru v túto stranu už nedokážem obnoviť! Je mi to ľúto, veľmi, veľmi ľúto! 😭

Ľuboš Ďurfina Pani Zuzana, je to ťažké pre Vás ale to prejde verte mi. Mne tiež trvalo nejaký čas, kým som prekukol túto stranu a najmä Kotlebu. Je to človek s veľmi nízkym charakterom a pre svoje ciele a ambície je schopný zneužiť kohokoľvek. Je to nečestný, arogantný a povýšenecký človek a za jeho iba na oko peknými rečami sa skrýva nadmieru prebudené ego, zloba, má sklony k násilnému správaniu sa a len by sme videli, ak by na Slovensku tento človek „vládol“, čo za diktátora s absolútne pokrivenými hodnotami v otázke principiálnej Pravdy a Spravodlivosti Kotleba je! To pekné čo bolo v ĽSNS, to tam vniesli predovšetkým ľudia vo svojom dobrom chcení a spolupatričnosti a práve toto Kotleba okato zneužíval, lebo jemu ide len o percentá za každú cenu! Česi by povedali „Je to KŘIVÁK!“ Najhorším zlom v súčasnosti nie je Čapútová, ale Kotleba, pretože silnejúcu vlasteneckú scénu, ktorá sa raz mohla postaviť nielen Čapútovej, ale aj ostatnému zlu na Slovensku, bude Kotleba vždy rozbíjať, lebo chce byť samojediným vládcom, resp. tyranom, pri presadzovaní si svojho pokriveného videnia sveta! Boh nás ochraňuj od takéhoto „vladára“, no nezúfajte, Kotleba skončí ešte skôr, než by mohol na Slovensku napáchať oveľa väčšie škody! Krásny deň Vám prajem 🙂
Príspevky poslané do súkromných správ alebo zverejnené vo verejných diskusiách:

 

„Kotleba nastúpil do volebnej kandidatúry až po Harabinovi. Viedol tajné jednania so Smerom ohľadom prísľubu vstupu do budúcej vládnej koalície práve so Smerom, za cenu Kotlebovej kandidatúry s úmyslom ubrať hlasy Harabinovi a tým pádom vydláždiť cestu Šefčovičovi do II. kola prezidentských volieb. Na Infovojne sa dokonca Kotleba 2x preriekol o miestach v budúcej koalícii so Smerom! Kotleba vedel, že nemá šancu vyhrať voľby, šiel si spraviť prieskum a zviditeľniť seba i stranu do májových Eurovolieb, ako i do budúcoročných parlamentných volieb 2020 na Slovensku…“

„Vlastenecká zrada Kotlebu a jeho kolaborácia so Smerom prinesie Slovensku v dohľadnej dobe nesmierne škody! Kotleba a ĽSNS boli kľúčom ku zrade, aby sa proslovenské národné sily rozdelili a tým pádom aby Harabin prehral a nedostal sa ani len do II kola!“

„Súhlasím s Tebou Ľuboš. Po sobotňajších voľbách nám s manželkou nedalo a tak sme sa snažili zistiť, čo je vo veci. Prechádzali sme si správy a rozhovory. A našli sme! Infovojna zo 06.03.2019 od 85. minúty relácie. Ten, kto počúva, musí spozornieť. Kotleba jasne hovorí o jednom alebo dokonca dvoch ministerských postoch pre ĽSNS! Čiže musel sa dohodnúť. Kotleba očividne nastúpil do prezidentských volieb nie preto, aby vyhral, ale aby zobral Harabinovi hlasy. Za kandidáta sa prihlásil o dosť neskôr, ako Harabin. To znamená, že primárne o účasti vo voľbách neuvažoval a toto jeho náhle rozhodnutie musí mať pochopiteľne svoje príčiny.

https://www.youtube.com/watch?v=EOEPnJTMv50

„Kotleba sa zas ukázal, že voľby robiť nevie. Súhlasím s jeho hodnotami a názormi, má tiež dobrú rétoriku, ale toto bol jeden egoistický výbuch, totiž ak si naozaj myslel, že prekoná Harabina a že má ako kandidát šancu uspieť v prezidentských voľbách, tak nemá v politike čo robiť, pretože toto bol absolútne protivlastenecký krok z jeho strany a som zároveň aj sklamaný z voličov ĽSNS /ja som ním bol tiež/, ktorí absolútne neodhadli situáciu a nechali sa Kotlebom zmanipulovať, čím preukázali veľmi nízku dávku inteligencie!…“

 

„Harabin bol JEDINÝ NÁRODNÝ kandidát na prezidenta SR, ktorého zvolili odborníci, akademici, profesori vysokých škôl a medzinárodní experti 26. júna 2018 na Národnej konferencii!!! Kotleba prehral v B.B.,v komunálnych voľbách a za svoju pýchu prehral aj na prezidenta. Zbytočne zobral hlasy Harabinovi a pomohol sionistom na zničenie Slovenska v budúcom európsko-islamsko-fašistickom superštáte…“

Na tomto mieste by som na chvíľu odbočil, pričom nasledujúce informácie bezprostredne súvisia s témou a obsahom analýzy. Práve sa rozšírila informácia po sieťach, že pán Norbert Lichtner odstupuje z kandidátky za ĽSNS do májových Eurovolieb z dôvodu Kotlebovej zrady na vlasteneckej scéne Slovenska, pretože kotleba v prezidentských voľbách jasne uprednostnil stranícke ambície pred Slovenskom, čím znemožnil úspech Harabina dostať sa do II. kola volieb. Oprávnene je pán Lichtner naštvatý a myslím že aj toto ho dorazilo, keď Kotleba cynicky na sieťach vyhlásil, že výsledok v týchto prezidentských voľbách považuje za veľký úspech svojej strany!!

Tak nehoráznu politickú imbecilitu som v politike ja osobne ešte nezažil!

Tu je link na vyjadrenia p. Lichtnera:

https://www.infovojna.sk/article/lichtner-odstupil-z-kandidatky-do-ep-strany-kotleba-lsns?fbclid=IwAR1cHJ4feAOwQgVn5maABk_qgQOBZ0G1OpNqcai-a3CVP6VCdP4-15CZGMk

Pre ďalšie doplnenie obrazu a súvislostí, je potrebné sa ešte vrátiť k obsahu článku s nasledujúcimi informáciami:

„Vážení predstavitelia ĽSNS, chýba vám empatia z dôvodu vo vás sa rozmáhajúcej nenávisti a agresie, ktorú v sebe dusíte – viď opakované útoky v kampani na p. Harabina a tým vytesňujete zo seba posledné zbytky toho dobrého, čo ste v sebe ešte donedávna niesli ako pochodeň skutočných zmien na Slovensku!

Úplne ste sa za posledné týždne zdiskreditovali a zhovadili a stratili ste tým nadobro veľkú časť svojich doterajších voličov!

Takže sumárum – namiesto mediálne ohlasovanej tlačovej Konferencie strany samotným „vodcom“, ktorý mal pred národom predstaviť svoj volebný program, ON toto slovo opäť nedodržal, tak ako x krát v minulosti, čím všetkých znova zaviedol a OKLAMAL, tak namiesto tohto prišlo len nemorálne verejné linčovanie p. Harabina, k čomu Kotleba ZNEUŽIL svojich poskokov /a to je aj skutočný dôvod, prečo sa verejne avizovaná tlačovka nekonala/, ktorí očividne za neho vykonávajú túto špinavú prácu!

Môžete sa hanbiť, od skutočného vlastenectva ste už DNES na míle vzdialení!

Vaša strana si takouto nenávistnou zmenou a obrátením sa na špatné cesty sama vykopala svoj vlastný politický hrob a tým ste nastúpili na cestu vedúcu na smetisko politických dejín! Samozrejme s patričnou hanbou pred celým národom!

Dnes už možno plne objektívne a oprávnene povedať, že ste neuveriteľným sklamaním na novodobej vlasteneckej scéne Slovenska, s katastrofálnymi dôsledkami pre ďalší ozdravný vývoj spoločnosti v našej prekrásnej krajine!

Jedinou možnou záchranou pre Vašu stranu – a píšem to preto, lebo vo vašej strane je ešte niekoľko skutočne dobrých ľudí, ktorým nehoráznym spôsobom dnes kazíte osobnostný kredit –  tak jedinou záchranou pre vašu stranu dnes, by bola úplná zmena koncepcie strany!

Okamžite by mal byť vystriedaný vo vedení strany p. Kotleba a nahradený p. Uhríkom, ďalej okamžité odstránenie mena „Kotleba“ z loga a názvu strany a urýchlené zvolanie CELOSLOVENSKÉHO okrúhleho stola, iniciovaného práve ĽSNS, pre všetkých vlastencov, či už jednotlivcov alebo vlastencov aktívne sa už podieľajúcich na mnohých iných projektoch.

Na tomto stretnutí by ste si museli pred všetkými priznať svoje chyby a súčasné špatné smerovanie strany, ospravedlniť sa tým, ktorým ste ublížili a ktorých ste krivo obvinili a vyčistiť tak stôl a začať tvorivo spolupracovať so všetkými, ktorí majú na Slovensku k jeho skutočnému ozdraveniu čo povedať!

Ak sa toto neudeje, na Slovenskej politickej scéne ste DEFINITÍVNE skončili a bude to už len dozvuk vašej slávy z minulosti, čo vás na „politickom nebi“ udrží ešte ten nejaký krátky čas, ktorý vám ešte zostáva.

Preto ak sa včas nespamätáte, tak si to tam ešte dobre užite a vychutnajte a pripravte si tašky a kufre na blížiace sa zbalenie zo svojich kancelárií!…“

K tomuto je nutné pripojiť ešte pojednanie z iného článku, ktorý doplňuje obraz o zmene orientácie Kotlebovej strany v ďalších súvislostiach:

 

„Ako je možné, že komunita a profilová skupina voličov, podporujúcich p. Kotlebu na fecebooku, v súvislosti s jeho prezidentskou kampaňou, má len necelých 9 tisíc podporovateľov?? A pán Harabin už takmer 40.000?? Nevypovedá táto vzorka o niečom?

Ako som sa opakovane na sieťach v nabubrelých a pyšných vyhláseniach dočítal, je vás, voličov ĽSNS, dnes na Slovensku, vraj už okolo 500.000! Ste vraj silní v počte pol milionovej armády voličov, sympatizantov a straníkov! Silné slová teda!

No natíska sa otázka, kam všetci títo podporovatelia a voliči ĽSNS odišli? Šli kosiť pastviny do Mongolska?? Lebo počítam, že len tam internet nefunguje!

Prečo máte potom len necelých 9.000 podporovateľov na hlavnej facebokovskej stránke, týkajucej sa prezidentskej kandidatúry p. Kotlebu? Mizerných 9 tisíc?? Z pol milionovej armády je to v nadnesenom význame sotva jedna väčšia rota, ktorá vás podporila na vašej oficiálnej prezidentskej stránke!

Prestaňte sa ale vyhovárať, že nedostávate priestor v médiách, lebo týchto pol milióna ľudí vie, kde na sieťach vás majú hľadať! 

Podobné je to aj so získavaním hlasov pre podporu prezidentského kandidáta p. Kotlebu, kde ste získali za viac ako pol roka len smiešnych 28 tisíc podpisov! S takou mašinériou sympatizantov a straníkov, s takou propagandou a celoplošnou pôsobnosťou na Slovensku, by vám tých 28 tisíc podpisov  malo vytvárať doslova pot na čele a kŕče v bruchu!  

Lebo len 28 tisíc?? Za tak dlhé podpisové obdobie celoplošného zberu podpisov v rámci Slovenska??

Odpoveď je však veľmi jednoduchá a prebudenie po prezidentských voľbách bude veľmi trpké!

Nie z toho, kto vyhrá alebo nevyhrá voľby, ale z vašich skutočných preferencií!

A oháňať sa tým, že Vám Harabin odoberá hlasy, nuž a logika vám niečo hovorí??

Ak by ste týmto „zbehom a dezertérom“ skutočne stáli za to, aby zostali pri vás, ak by súhlasili s vašim smerovaním i naďalej, ak by si boli vami istí a mali by pevné presvedčenie vo vás, tak podporia Kotlebu, AJ KEBY 12 HARABINOV naraz kandidovalo!

Je v tomto Vašom detinskom žalovaní sa, že Harabin Vám berie hlasy, taká logika, ako nedávne Uhríkové vyjadrenie v infovojne, že Harabina by ste si vedeli predstaviť na poste Predsedu ústavného súdu, ale v žiadnom prípade nie na poste prezidenta!

Okydali ste ho v priamom prenose, navymýšľali ste si, aký je to vyvrheľ spoločnosti, koľko špiny má za sebou a práve preto nemôže byť prezidentom za žiadnych okolností, no ale jedným dychom ste hneď dodali, že predsedom ústavného súdu už môže byť, s touto jeho, podľa vás – priam Luciferskou povesťou a minulosťou!

Pričom obe funkcie patria medzi 5 najvyšších a najfundovanejších funkcií v štáte, ktoré musia zastávať ľudia s tým najčistejším morálnmym kreditom a odbornosťou, rovnajúcou sa genialite!

No ako si môžete takto „kakať do pusy“ v priamom prenose pred celým národom?

Vyvrheľ prezidentom nemôže byť, ale ústavným sudcom už áno?

Veď vám očividne nepracuje pri takýchto vyjadreniach elementárna logika! Mentálne sa takýmito a podobnými vyjadreniami diskreditujete na úroveň pravekých primátov! Myslíte si, že ľudia sú už takí tupí a hlúpi, že toto vaše politické bláznovstvo nevidia vo svojej podstate? Veď práve pre toto, už teraz, v tisícoch a tisícoch, húfne od Vás, týždeň po týždni, odchádzajú a budú odchádzať všetci zdravo zmýšľajúci vlastenci! Na sieťach i v telefonátoch do živých diskusií, vám toto ich oprávnené dištancovanie sa od vás, dávajú predsa jasne najavo!

Pre všetko to svinstvo, čo šírite na verejnosti o p. Harabinovi, vás títo „odídenci“ viac nechcú podporovať a ani nebudú, je to preto žalostné a úbohé sa vyhovárať, že vám niekto iný berie a kradne hlasy, namiesto toho, aby ste si čestne priznali, že už nie ste schopní udržať si ani len tú malú voličskú základňu, ktorú ste získali v posledných parlamentných voľbách!

Páni, chyby hľadajte vo vás samých, nešpiňte už toľko ani nekydajte, lebo vracia sa vám to späť, deň po dni a skončí to tvrdým nárazom „Kotlebovej kotleby“ o tvrdú stenu reality!!

Ešte raz, NECHCÚ a nebudú vás viac podporovať títo „dezertéri“, ako ste sa o nich už neraz na sieťach vyjadrili, lebo ste konečne vyšli s farbou von!

Ale Spravodlivosť nieje slepá, vaša „odmena“ za toto príde už onedlho!

P.S. Osud Vás dnes oprávnene žaluje slovami:

„Nie ste schopní pozrieť sa čestne realite do očí a nedokážete ani zodpovedne uniesť svoje očividné zlyhanie, pretože vám chýba snaha o zdravé politické súťaženie a zo všetkého najviac Pokora!“

Pokračovanie…

 

 

 

 

Nech rozprávajú iní: „VAROVANIE PRE VLASTENCOV! „

16.04.2019

NECH ROZPRÁVAJÚ INÍ!: Jony7340 Pani Harabina spinit nemusite on na vas nekyda, Na Harabina spini ko len moze, nehovorim ze je sväty ale pre Slovensko by bol ovela lepsim prez. ako Kiska, Gasparovic viac »

Vladimír Mečiar sa vyjadril o M. Kotlebovi dňa 13. 03. 2019 na Slobodnom vysielači nasledovne:

18.03.2019

"Samozrejme, že v zákulisných politických kuloároch pred voľbou na Ústavných sudcov sa hovorilo, že nejaká dohoda medzi Smerom a Kotlebom prebehla, no neviem o nej, vychádzam len z toho, čo viac »

Kto o tom ešte NEVIE: JUDr. ŠTEFAN HARABIN sa jednoznačne VYJADRIL voči ĽSNS a M. KOTLEBOVI ohľadom jeho kandidatúry za prezidenta Slovenskej republiky!

16.02.2019

Harabin ku kandidatúre Mariana Kotlebu: Štefana Hrabina oslovil redaktor portálu Aktuality.sk s otázkami, týkajúcimi sa prezidentskej kandidatúry Mariana Kotlebu. Otázky i odpovede v plnom znení viac »

zakopané, jaskyňa, záchranííri

Počasie komplikuje záchranu jaskyniarov

22.08.2019 17:35

Záchranári sa v poľských Tatrách od soboty snažia dostať k dvom speleológom, ktorí uviazli vo Veľkej snežnej jaskyni.

baňa, baník, baníci

Renta pre baníkov od 200 eur. Poslanci ju navrhujú po útlme baní

22.08.2019 16:33

Baníci, ktorým skončí pre útlmový vládny program pracovný pomer, by mohli od štátu získať kompenzačná platby.

Monika Jankovská

Razia u štátnej tajomníčky Jankovskej, zaistili jej telefón

22.08.2019 16:31

Štátna tajomníčka odovzdala polícii svoj telefón a je plne súčinná s orgánmi činnými v trestnom konaní.

deti, dieťa, dievča, zneužívanie, internet

Zneužívanie detí cez internet sa stupňuje

22.08.2019 16:30

Malé mesto a až dva prípady súviace so zneužívaním detí, ktoré sa stali za sebou. Páchateľ sa k deťom z Nového Mesta nad Váhom dostal cez sociálnu sieť.