Založ si blog

MIMORIADNA správa! Porošenko povolal zálohy!

MIMORIADNA správa! Porošenko povolal zálohy! Úmyselne eskaluje napätie, aby mohol presadiť predĺženie výnimočného stavu!

Na Ukraine, v regiónoch, kde bolo vyhlásenné stanné právo, boli zrušené voľby do miestnych zastupiteľstiev, povolané sú tiež zálohy, pričom Porošenko úmyselne eskaluje napätie a bude ho eskalovať ešte viac, aby si presadil predĺženie výnimočného stavu ešte min. o 6 mesiacov!

Tento človek sa nezastaví pred ničím, len aby mohol zostať v pozícii jedného z najväčších zlodejov a zloduchov na Ukrajine! Začal vydierať EU i USA ohľadom vojenskej pomoci a očividne chce zatiahnúť Európu do vojny s Ruskom!

Uvedomme si, že situácia na Ukrajine bola v nedávnej minulosti oveľa horšia a stanné právo nebolo potrebné vyhlásiť! Porošenko však teraz, aby si zachránil zadok a neznížil tak tok svojich čiernych prijímov, rozpútal hru, ktorá sa mu ale začne vymykať z rúk a môže priniesť nový typ hrozby pre Európu i celý svet!

Takto to dopadne, keď kreatúra človeka, podobná slyzkému hadu, je zvonka dosadená do pozície, v ktorej jej je daná moc! No a na záver to najlepšie! Kiska je už dávno spriahnutý s Porošenkom! Nedávne stretnutie Kisku a Porošenka nebolo náhodné!

Obaja sú posadnutí peniazmi a oboch v pozadí riadia, resp. vydierajú zbrojárske lobby! Kiska šiel radiť Porošenkovi, resp. bol odobriť Porošenkove plány na Ukrajine s dopadom na celý región! Majme sa na pozore pred týmito cynickými mamonárskymi zločincami, až do morku kostí opojených mocou a peniazmi!.

Nech rozprávajú iní: „VAROVANIE PRE VLASTENCOV! „

16.04.2019

NECH ROZPRÁVAJÚ INÍ!: Jony7340 Pani Harabina spinit nemusite on na vas nekyda, Na Harabina spini ko len moze, nehovorim ze je sväty ale pre Slovensko by bol ovela lepsim prez. ako Kiska, Gasparovic viac »

Vladimír Mečiar sa vyjadril o M. Kotlebovi dňa 13. 03. 2019 na Slobodnom vysielači nasledovne:

18.03.2019

"Samozrejme, že v zákulisných politických kuloároch pred voľbou na Ústavných sudcov sa hovorilo, že nejaká dohoda medzi Smerom a Kotlebom prebehla, no neviem o nej, vychádzam len z toho, čo viac »

Prečo Kotleba uzavrel tajnú dohodu so SMEROM a prečo to tají aj pred úzkym vedením predsedníctva strany? /analýza stavu na pokračovanie/

17.03.2019

Kotleba je to najhoršie „vlastenecké“ zlo, aké sa mohlo na Slovensku zakoreniť! Je to človek tak falošný a neúprimný, že pre dosiahnutie svojich, dnes už zjavne zvrhlých egoistických viac »

koronavírus

Do vojenskej nemocnice v Ružomberku priviezli muža s podozrením na koronavírus

25.02.2020 17:15

Výsledky by podľa hovorkyne mali byť známe najneskôr do 48 hodín.

matovič

Pripravuje sa už Matovič na funkciu premiéra?

25.02.2020 16:41

Vie si šéf OĽaNO predstaviť stretnutie so svetovými lídrami? Nemal by problém s jazykovou bariérou?

Peter Pellegrini

Premiér Pellegrini sa rozhodol prerušiť hospitalizáciu

25.02.2020 16:04

V metropole Ruskej federácie prijme Pellegriniho ako prvého lídra z Európy novovymenovaný ruský premiér.

gábor grendel

Grendela obžalovali pre ohrozenie bankového tajomstva Kočnera

25.02.2020 15:55, aktualizované: 16:26

Informoval o tom samotný Grendel na utorkovej tlačovej konferencii s tým, že mu prokuratúra v uplynulých dňoch doručila oznámenie.