Založ si blog

Mimoriadna správa! Vynútená abdikácia KISKU z postu prezidenta Slovenskej republiky!

Mimoriadna správa! Pozemkový zločinec Kiska dokázateľne protizákonne kšeftoval s vydržanými pozemkami pod Tatrami! To svedčí bez najmenších pochybností o tom, že slová p. Harabina sa i v tomto do bodky napĺňajú – KISKA bol a pravdepodobne ešte stále je členom pozemkovej MAFIE pod Tatrami! Už len toto stačí na to, aby bol pozemkový zločinec parlamentom bezpodmienečne odvolaný, alebo prinútený k abdikácii s okamžitou platnosťou!!

Kiska bude musieť čo najskôr abdikovať na svoj úrad, ak nechce riskovať úplný prepad a pád až na samé dno spoločnosti! Sudca Radačovský radil pred dvomi mesiacmi Kiskovi dobre, keď ho nepriamo nasmeroval v dobrej viere k tomu, aby sa zbalil, spakoval a odsťahoval sa na niekoľko rokov do Ameriky, čím by si ešte ako tak mohol tento bezcharakterný človek zachrániť status človeka!

No už je neskoro!!

Ten najvyšší vyvrheľ stojí momentálne vyššie a hodnotnejšie v spoločnosti, ako Kiska, lebo takýto vyvrheľ si svoje zlo uvedemuje, kdežto Kiska nemá páru o tom, čo je to zdravá sebareflexia!

Slováci, patrioti a národovci, žiadajme okamžitú abdikáciu KISKU!

Kiska, v prezidentskom úrade od samého začiatku nemáte čo pohľadávať!

Kto zo Slovákov si želá, aby Kiska KONEČNE abdikoval??

 

„Prezidentova kancelária na otázky k možnej demisii pre kauzu neodpovedá.

Denník Pravda dal Kiskovi priestor, aby sa k daným súvislostiam vyjadril. Jeho hovorca neodpovedal. Nevyjadril sa ani k otázke, či Kiska neuvažuje, že odstúpi z funkcie, a to vzhľadom na závažnosť zistení v kauze, rozsah a počty pozemkov, ktoré Kiska kupoval opakovane po pochybných prevodoch a vydržaniach od firiem a ľudí blízkych popradskému podsvetiu…“

 

Viac na: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/495562-kiska-kseftoval-opakovane-s-podsvetim-a-vydrzanymi-pozemkami/

 

Aktualizované: 17:50 Anton Hrnko vydal videovyhlásenie k dnešnej mimoriadnej správe v kauze „Pozemkový podvodník Kiska“. Video v článku na Pravde…

Aktualizované: 18:00 Ľuboš Blaha uverejnil ďalší závažný článok k dnešnej megakauze Kiska:

„Nalejme si čistého vína, priatelia. Úrad prezidenta Slovenskej republiky nikdy nemal tak blízko k mafii, ako práve teraz. Je to hanba pre celé Slovensko!…“

/celý článok na jeho profile/

Priatelia, Slováci, pravdepodobne budeme mať predčasné prezidentské voľby!

Nech rozprávajú iní: „VAROVANIE PRE VLASTENCOV! „

16.04.2019

NECH ROZPRÁVAJÚ INÍ!: Jony7340 Pani Harabina spinit nemusite on na vas nekyda, Na Harabina spini ko len moze, nehovorim ze je sväty ale pre Slovensko by bol ovela lepsim prez. ako Kiska, Gasparovic viac »

Vladimír Mečiar sa vyjadril o M. Kotlebovi dňa 13. 03. 2019 na Slobodnom vysielači nasledovne:

18.03.2019

"Samozrejme, že v zákulisných politických kuloároch pred voľbou na Ústavných sudcov sa hovorilo, že nejaká dohoda medzi Smerom a Kotlebom prebehla, no neviem o nej, vychádzam len z toho, čo viac »

Prečo Kotleba uzavrel tajnú dohodu so SMEROM a prečo to tají aj pred úzkym vedením predsedníctva strany? /analýza stavu na pokračovanie/

17.03.2019

Kotleba je to najhoršie „vlastenecké“ zlo, aké sa mohlo na Slovensku zakoreniť! Je to človek tak falošný a neúprimný, že pre dosiahnutie svojich, dnes už zjavne zvrhlých egoistických viac »

Jan Santa,  Marian Kocner, zmenky,

Sudcovia z Threemy sú naďalej bez obvinení, podľa Šantu treba doplniť dôkazy

25.02.2020 15:05

Sudcovia z Kočnerovej Threemy sú naďalej bez obvinení aj napriek zhabaným telefónom, domovým prehliadkam a uznaním komunikácie ako dôkazu na súde.

SR Svit Počasie Cesta Most Poškodenie POX

Most do Lopušnej doliny je čiastočne prejazdný

25.02.2020 14:39

Most v noci z nedele na pondelok strhla voda rozvodnenej riečky Mlynica.

Bilbord / Za ľudí / Andrej Kiska /

Kandidát strany Za ľudí Ledecký kampaňoval za obecné peniaze

25.02.2020 13:39, aktualizované: 15:12

Tvrdí to mimovládna organizácia Transparency International Slovensko podľa ktorej si Ledecký robil predvolebnú kampaň prostredníctvom obecnej stránky na sociálnej sieti.

Husní Mubarak

Zomrel bývalý egyptský prezident Husní Mubarak

25.02.2020 12:21, aktualizované: 12:59

S odvolaním sa na vyhlásenie Mubarakovej rodiny o tom informovala agentúra AFP.