Založ si blog

Polícia SR: „Pomáhať a chrániť! “ Vedenie polície SR: „Pomáhať a chrániť kurupciu v politike a spriaznené finančné skupiny! „

Deje sa tak preto, lebo v samotnom vedení polície nemáme policajta ČLOVEKA, ale skutočného GAŠPARA!

Tento sa chváli ako úspešne bojuje na Slovensku s organizovaným zločinom a zločinnosťou ako takou. No nepovie už, ako pod jeho vedením polícia kryje politickú mafiu na Slovensku, ako aj ich mecenášov – oligarchov!

https://www.aktuality.sk/clanok/523483/policajny-sef-kryje-politikov-smeru/

Hanba takému prezidentovi polície, pretože ten vo svojom úrade zlyháva predovšetkým ako človek!

Lebo človek bez morálnych zásad je iba karikatúrou človeka, patriacou do hnoja či na smetisko!

Pán Gašpar, toto je otázka, podnet a zamyslenie pre Vás: „Mali by ste vedieť, že celoživotným partnerom každého človeka je jeho individuálne svedomie. Vy ste však s týmto kámošom a partnerom očividne rozviazali partnertstvo a z vysoka na neho – prepáčte za výraz –  seriete!

Lenže, zabúdate na jedno. Raz pre každého človeka dôjde na „lámanie chleba“!

Lebo okrem pozemskej spravodlivosti existuje aj principiálna Spravodlivosť a buďte si istý, že potom Vám nikto z tých, koho dnes kryjete, nepomôže! Považujete sa, podobne ako všetci tí, ktorých kryjete, za akéhosi „nadčloveka“ a túto svoju „výnimočnosť“ prekrývate štítom pozemskej ochrany a práva, pretože aj Vás tento prehnitý systém pasoval za niekoho, kým vôbec nie ste!

Ale zapamätajte si toto! Vaše svedomie Vás už čoskoro bude telesne i duševne udúšať a dusiť, pretože všetok ten nemorálny smrad, ktorý ste počas Vášho nespravodlivého a proti morálke a dobru namiereného prezidentovania vytvorili, sa nahromadí v spomínanom okamihu zúčtovania! Smrad cynizmu a Vami páchanej profesnej bezočivosti, bezcharakternosti, smrad pokrytectva a arogancie, smrad z klamstiev a zavádzania. Čiže úhrnom: smrad duševne prázdneho, nemorálneho človeka!!

A aj pre toto novovzniknuté odbory PZ SR vstúpili do svojej činnosti ako PROTEST voči takémuto nehoráznemu spravovaniu polície!

Anarchia v policajnom zbore Slovenskej Republiky!

A neobstojí ani fakt, že ak by ste neboli politickým Lokajom Vy, tak by toto miesto zastával niekto iný.

Neobstojí to, pretože to o Vás jasne hovorí ako o zbabelcovi. Lebo ak by sa vo vedení polície našiel niekto taký, ako v súdnictve p. Harabin, veci by sa na Slovensku pohli oveľa rýchlejšie!

Štefan Harabin – Megahviezda internetu

Pán Gašpar, hanbite sa, pre slušného Slováka nie ste vzor, ale byrokratická troska a predajný žoldák!! …

 

https://www.aktuality.sk/clanok/550236/policia-pomaha-a-chrani-politikov-a-spriaznenych-podnikatelov/

 

MIMORIADNA SPRÁVA! Nová hrozba na Slovensku!

27.06.2018

Pokiaľ jedno nebezpečenstvo má byť vystriedané iným, nejedná sa o vývoj, pretože vývoj špatným smerom nieje vývoj, ale degenerácia! Ako sa ukazuje v poslednom čase na Slovensku, a najmä viac »

Ako ľudstvo sa už nachádzame v Poslednom SÚDE! Blíži sa deň Veľkého zúčtovania a preto sa zlo na Zemi aktivuje do konečného boja!

23.06.2018

V súčasnosti je 99% kresťanov v otázke viery na úrovni 2ročného dieťaťa! A práve táto duchová ZAOSTALOSŤ je pôvodcom VŠETKÉHO zla na Zemi! Pokiaľ je človek zaostalý mentálne, zasiahne viac »

Začal sa boj Dobra so zlom? Marian Kotleba – ĽSNS tiahnu do boja za zachovanie pravých hodnôt !

30.05.2018

Interrupcia - áno, či nie? Tak ešte raz a poporiadku - Prišla mi takáto otázka: "Ja som bol a aj budem za Mariana. Spravili ste veľa. Ale toto je každého slobodného páru len a len ich rozhodnutie. viac »

Heiko Maas

Maas od Trumpa očakáva aspoň "minimum spoľahlivosti" v zahraničnej politike

18.07.2018 22:26

"Je to jednoducho aj ťažké robiť politiku, keď informácia alebo fakty majú polčas rozpadu 24 hodín," uviedol nemecký šéf diplomacie.

Mychajlo Ježeľ

Ukrajinský exminister Ježeľ dostal v Bielorusku štatút utečenca

18.07.2018 21:38

Ježeľovi hrozí doma päť až osem rokov väzenia za spreneveru dvoch miliónov dolárov.

mayová

Extrémistu usvedčili z plánovania vraždy premiérky Mayovej

18.07.2018 21:11

Naa'imur Zakariyah Rahman mal v úmysle nastražiť výbušninu pred vchodom do sídla britskej premiérky na Downing Street.

trump

Kto sa v tom má vyznať? Biely dom poopravil Trumpa, ktorý sa neskôr poopravil sám

18.07.2018 20:42, aktualizované: 21:50

Americký prezident vyjadril presvedčenie, že Spojené štáty už nie sú terčom Ruskej federácie. Neskôr uviedol, že "hrozba stále existuje".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 496784x
Priemerná čítanosť článkov: 5777x

Autor blogu

Kategórie